Seasons

The Sims 3: Seasons

  Bilgiler:

 • Simlerinize dört mevsimin aktivitelerini yaşatın: Siminize bir iglo, korkunç bir kabak veya kaykay yaptırın ya da yeni havai fişeklerin tadını çıkarın. Simlerinize yılın her zamanında muhtemeşen aktiviteler yaptırın.
 • Mevsimsel festivallere katılın: Kış festivalinde Siminize kartopu dövüşü yaptırın. Yazın gelişini Simlerinizin suratlarını boyayarak kutlayın. Siminizi ilkbahar partilerinde coşturun ya da sonbahardaki festivallere katılın.
 • Hava koşullarıyla tanışın: Yeni hava efektleri sayesinde Simleriniz havanın bulunduğu duruma göre tepki versin. Mesela Siminiz yazın bronzlaşabilir, sonbaharın yağmurlu günlerinde bir şimşek tarafından ziyaret edilebilir ya da kışın soğuk günlerinde üşütebilir
 • Yaşamınızı  geliştirin: Yeni tarifler sayesinde kabaklardan pasta yapın ya da evinizi tamamı yeni eşyalarla döşeyin. Her mevsim için ayrı ayrı yapılmış onlarca eşyaya sahip olun. Yaz aylarına bronz girmek için bir solaryum makinesi satın alın ya da tatil ruhunu evinizi ışıklandırarak yaşayın.
 • Yeni mevsimlik kıyafetlerin tadını çıkarın. Soğuktan korunmak için eldivenlerinizi takın, paltonuzu giyin ve karın tadını çıkarın. Yağmurlu havalarda yağmurluğunuzu ve şemsiyenizi yanınıza almayı unutmayın. Ve tabii ki cadılar bayramı kıyafetlerinizi iyi seçin.
 • Gizemli ziyaretçiler: Aniden ortaya çıkabilecek bir uzaylı ile arkadaş olup onların özel eşyalarını kullanabilir, yıldızlara seyahat edebilir ya da diğer evleri istila edebilirsiniz.

Fragman:(Türkçe Altyazı)

Resimler:

 


 Wallpaper’lar(Duvar Kağıtları)

53 Yorum

 1. burkay ayrıca ben perili evleri çok merak ediyorum . bana biraz onlardan söz edersen çok sevinirim

  1. Söz edilecek pek fazla bir şey yok. Rabbit hole oldukları için içlerini göremiyoruz.

 2. hım anladım . verdiğin bilgilere göre çok güzel bir pakete benziyor . zaten salı günü bu paketi alıca . ayrıca bende showtime, süpernaturak eklenti paketleri de var. yalnız ben world adventuresle , seasons arasında kaldım . sen hangisini önerirsin

  1. World Adventures oyunun geneline etki etmiyor yalnızca ana oyun yanında ek bir oyun getiriyor gibi düşünebilir. Yani ana oyundan sıkıldığında tatil noktalarına gidip yeni maceralara atılabiliyorsun ancak Seasons direkt olarak oyuna etki ediyor hava şartlarıyla. Eğer macera arıyorsan WA gerçekçilik arıyorsan Seasons’ı öneririm.

 3. kararım kesinleşti seasons alıcam. çünkü hep simste okuyanusta yüzebilmek ve mevsimlerin yaşanmasını istemişimdir. çünkü süpernatural baya gerçeklikten uzak . o yuzden geçekleşme sırası geldi

 4. şey ben sana ısland paradic ile ilgili de soru sormuştum . fakat yanıtlamamışsın . herhalde herkes sana soru sorduğu için olmalı . neyse şimdi de soruyum . ısland paradic paketinde deniz kızlarını okyanusun yüzeyinde görebilecekmiyiz ve onlarla konuşabilecekmiyiz

  1. Henüz bu konu hakkında pek fazla bilgi yok ancak fragmana bakacak olursak görebileceğiz.

 5. özür dilerim , kusura bakma yine ben . sims 3 seasons aldım . fakat oyunu oynarken windows çalışmayı durdurdu diyor. acaba bu neden olabilir söylermisin

  1. Bunun çok farklı nedenleri olabilir. Muhtemelen crack’in ya da internetten indirdiğin oyun eklleri yüzünden olmuştur.

 6. burkay, ben çatıya tıklayınca holiday lights seçeneği çıkıyordu. ışıklar falan oluyordu. ama yeni evimde tıklıyorum, çıkmıyor. Acaba Sadece snowflake day de mi çıkıyor?

  1. Hayır her zaman olmalı. Çatıya çıkınca değil de evinin giriş kapısına basınca çıkıyor diye biliyorum.

 7. Burkay, gift giving party veriyorum. ama hediyeler çıkmıyor. onları nasıl kurabilirim?

  1. Evinizin içerisinde boş bir alan olmalı. Kendiliğinden kurulacaktır zaten.

 8. şey özür dilerim burkay yine ben . hep soruyorum çünkü simsi çok seviyorum ve tüm eklentilerini almaya çalışıyorum . özür dilerim ayrıca buranın da konusu değil ama diğerlerine göre bu eklenti paketi yorumlarından daha çok buraya baktığın için buraya yazdım . acaba world adventures imi alsam yoksa üniversty life mı hangisini öneririsin

  1. Bana göre The Sims 3’ün en güzel eklentisi World Adventures’tı. Hem konusu diğer eklentilerden farklıydı hem de oyuna ayrı bir heyecan katıyordu. Ayrıca bir paketle oyuna üç ayrı birbirinden güzel kasaba ekleniyordu. Ayrıca bu kasabadaki detaylar da oldukça güzeldi.(Keşfedilecek mezarlıklar vs.) Ayrıca oyuna birçok eşya ve yeni özellik de ekleniyordu. Ancak bu üç tatil kasabası, ana kasabadan soyutlanmış olarak işliyordu. Belki de oyunun tek eksi noktası burasıydı.

   University Life’taki kasaba da WA’daki kasabalar gibi soyutlanmış olarak işleniyor. Kasaba tamamen gençler üzerine kurulduğu için birçok yeni mekan görmek mümkün, kasabada. Ayrıca oyuna eklenen aktiviteler de oldukça çeşitli ve güzel. Ayrıca okul havası da başarılı bir şekilde yansıtılmış.

   Eğer The Sims gibi monoton bir oyuna bir heyecan getirmek istiyorsan WA oyunu daha gerçekçi kılmak istiyorsan UL almalısın.

 9. ya burkay abi ben season indirdim crack olarak. sonra oynadım,ertesi gün “no game disc the sims 3 season” tarzında bir yazıyla karşılaştım. sizce ne yapmalıyım :(

 10. Vampirler The Weather Stone’a ne yapabiliyor?Arkadaşım yağmur yağdırabildiklerini söylüyor.Ama ben emin olmak istedim de:)

   1. Teşekkür ederim.Peki yaratıklar sadece bir tane hava olayı mı yaratabiliyorlar?

    1. Her yaratık sadece bir hava olayı yapabiliyor. Her yaratığın ayrı özelliği var.

 11. ssssssupernaturala çok uyacak bir eklenti paketine benziyor.Almayı düşünüyorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir