SimCity’nin Offline Moduna Araştırmalar Sürüyor

    Geçtiğimiz senenin büyük hayal kırıklığı oluşturan oyunlarından SimCity, kısıtlı içeriğiyle ve internete zorlayan yapısıyla büyük eleştiri almıştı. Ardından ise oyunun yapımcısı Maxis, aylar sonra bir karar alıp offline mod için araştırmalara başlamıştı. Şimdi de konuyla ilgili yeni bir haber geldi.

    Yapılan açıklamalara göre Maxis cephesi, SimCity’nin offline modu üzerindeki araştırmalarına devam ediyor. Firmadan konuyla ilgili hâla somut bir atılım gelmiş değil. Bildiğiniz gibi Maxis, ilk açıklamayı geçtiğimiz Ekim’de yapmıştı. Bu saatten sonra gelecek bir yama oyun için ne kadar etkili olur bilemiyoruz fakat, biraz geç oldu sanki?

Bölüm Sonu Canavarı

 

0

3 Yorum

  1. Açıkçası çok sevindim ve Offline modu bir an önce bekliyorum ve umarım gecikmez. Burkay bildiğin üzere SimCity Mac ler için sadece Originde satılıyor ve ben bir Mac kullanıcısı olarak oyunu alamadım ve PC versiyonunu aldım. The Sims 4 içinde böyle birşeyler vardı sanki. Sitesinde PC için Fall 2014 yazıyor and Mac yazmıyor. O da The Sims 3 gibi hem PC ve Mac için olmayacakmı yani tek DVD. Bilgilendirirsen çok sevinirim. :)

    0
    1. PC sürümünü satın aldıysan. Origin üzerinden MAC versiyonunu bedava olarak indirebilirsin.

      0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir