SimCity Cities of Tomorrow

SimCity’nin ilk eklenti paketi olan Cities of Tomorrow hakkında pek çok özellik duyuruldu, sanırım yeni bir region da oyuna ekleniyor. Şimdi bu özellikler nedir diye sorarsanız aşağıda hepsi yazıyor.

Mega kuleler

Bu kuleleri parça inşa edilecek her parça farklı bir özelliktedir mesela bir parçada insanlar yaşarken bir diğer parça alışveriş merkezi olacak bu kulelerin arasında yol yapabiliriz ama onun için gerekli parçayı koymamız gerekir.

Akademi

Oyuna yeni eklenen akademi sayesinde yüksek derecede gelişmiş binalar yapabileceğiz.

Sewage Sanitizer

Sewage Treatmen Plant gibi bir bina ekleniyor oyuna. Ama bu bina kirli suyu temiz suya çeviriyor, işte bu bina oyuna en baştan gelmeliydi.

Bunlar sadece bazıları. Aşağıdaki resme tıklayarak oyunun bir yapımcı oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

3 Yorum

  1. Sewage Treatment Plant zaten orijinal oyunda yok muydu ki? Ayrıca oyunda maglevler ve dronelar olacak…maglev hızlı trendir ve tekerlekleri yoktur,özel döşenmiş sistemde havada giden bir araçtır ve gerçek hatta da kullanılıyor…Almanya ve sanırım Fransa ve Japonya’da da kullanılıyor…

    1. Sewage Treatment Plant sewage’leri yok ederken yerleri kirletmiyor ve suyada çevirmiyor sadece yok ediyor temiz bir şekilde. Yeni eklenen bina ise sewageleri yeniden temiz suya dönüştürüyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir