SimCity: Build It Duyuruldu

Geçtiğimiz günlerde EA Games’in Simcity’yi mobil platformlara taşıyacağını söylemiştik. Bugünse SimCity: Build it resmi olarak akıllı telefonlar için duyuruldu. Tamamen bedava olacak olan oyun hem internet bağlantısı gerektirmeyecek hem de SimCity ruhunu başarılı şekilde küçük ekranlarımıza yansıtacabilecek.

Yapılan açıklamalara göre SimCity’ye aşina olan oyuncular oyunu kısa süre içinde kavrayabilecek. Aynı zamanda seriyi hiç oynanamış oyuncular için de oyun çok komplike bir hale sokulmamış. Bunlara ek olarak söylenenlere göre oyun tamamen PC sürümüne bağlı kalmayacak. Yani PC sürümünde olmayan pek çok özelliği bu oyunda görme fırsatı yakalayabileceğiz.

Bakalım oyunun ne zaman ve hangi platformlar için çıkacağı henüz belli değil. İlerleyen haftalarda daha net bilgiler gelecektir.

0

16 Yorum

 1. Ya konuyla alakasız olacak ama nedense kendimi garip hissettim hergün düzenli olarak ve günde 4-5 kere giriyorum sims 4 çıktığı için üzülmeye başladım burayı özledim keşke en kısa zamanda ek paket haberi çıksa..

  0
  1. Katılıyorum ben de sürekli giriyorum özlemedim değil :( Ama sanırım buradakiler sınava hazırlanıyordu. Yani haliyle.. Zaten haber de yok simsten..

   0
 2. Bide bana sor..! Bir şey olmayacağını bilidiğim halde hergün heyecanla giriyorum.. :/

  0
 3. Soru-cevap kismina bakmani tavsiye ederim.Su an oyun cikali daha olmadi.Bu yuzden cok bir haber gelmez zaten gelmiyor da.Bir de twitter’da gurular cok aktif degil bu aralar.Sanirim eklenti uzerinde calisiyorlar.Daha vakit var yani.Dedigim gibi soru-cevap daha hareketli su aralar.Oraya bakabilirsin. :) :)

  0
 4. Ben anlamıyorum. Niye yeni bir simcity oyunu çıkaracaklarına sims 4’e yatırım yapmak ile uğraşmadılar ki? Simcity şu anda kendini idare edebilecek durumda.(yani o olmayacak bu olmayacak diye konuşulmuyor :D)

  0
 5. bence mobil versiyonu SimCity 2013’Ten kat kat iyi benim düşüncem yani simcity 2013’te beni üzen olay şehir çok minnak mobilden bile küçük. Gerçi pc’de birden fazla ama küçük olunca zevki kalmıyor :) naptın EA ve Maxis! Siz bunları hiç düşünmediniz mi?

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir