SimCity Artık Offline!

SimCity 5’in çıktığı günden bugüne en çok eleştirilen yönlerinden biri sürekli internet bağlantısı gerektirme özelliğiydi. Hatta server’ların çökmesi gibi birçok problem yüzünden oyuna günlerce ulaşılamamıştı. Ardından da yapımcılar oyunun ”Offline” yapmanın imkansız olduğunu açıklamışlardı.
1146373_10151805342044866_1995937534_o[1]
Ancak geçtiğimiz ay oyunu Offline yapmak için birkaç şey üzerinde çalıştıklarını belirten yapımcılar nihayet bugünlerde yayımlanan yeni güncellemeyle oyunu tamamen Offline hale getirdi. Yani artık oyuna girmek isteyen kişilerin illaki internete bağlı olması gerekmiyor.

7 Yorum

    1. Ya şu sorduğun sorunun saçmalığına bakar mısın? İkisi de ayrı konseptler arasında tercih yapılamaz ancak öneride bulunulabilir…

    2. Mavi mi daha iyi mor mu gibi bir soru sormuşsun. Sen hangisini daha çok seviyorsan onu oyna. Herkesin zevki farklıdır.

    3. SimCity’de bir şehri büyütüp yönetirken The Sims’te ise bir aileyi büyütüp yönetiyoruz. Aslında The Sims’ten hoşlanın biri SimCity’den de hoşlanacaktır ancak kesin bir seçim yapmak oldukça zor çünkü her ikisi de farklı konseptler.

      1. aynen doğru ben SimCity oynamıştım The Sims’i deniyim dedim o da güzel :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir