Maxis SimCity Oyuncularından Özür Diledi

Online DRM kullanan çoğu oyunun yaşadığı gibi SimCity de ilk haftasını yoğun tepkiler altında geçirmişti. SimCity’nin sunucularıyla ilgili büyük bir yol kateden Maxis, oyunculardan özür diledi.

 

    Yaptığı açıklamalarda firmanın yöneticilerinden Lucy Bradshaw, “Açıkçası bu kadar yoğun bir kitleyi biz de beklemiyorduk. Bildiğiniz gibi oyunun çıkışından önce beta testleri yaptık fakat beta sürümüne gelen talepler bu derece yoğun değildi. Tamam kabul etmek gerekir, açılışta yaşadıklarımız aptalcaydı. Bunun için sizden özür diliyoruz.” sözlerine yer verdi. Gelen son açıklamalarda, problemlerin ciddi manada giderildiği belirtildi.

Bölüm Sonu Canavarı

Bir Yorum

  1. betasında tabi ki talepler yoğun olmaz…bunu oyunu piyasaya sürünce mi anladınız?…adı üstünde beta…test aşaması…ama sorunlar giderilmeden piyasaya sürülürse tepkiler de çoğalır…ayrıca Allah Allah!,bu kadar yoğun talep beklemiyorduk demiş…ya ne olacaktı ki?…3-5 kişi ile mi sınırlı kalacaktı?…elbette bu oyunun fanları hatrı sayılır derecede fazla…bundan haberi yok galiba firma yöneticisinin…yoğun talep elbette olur…çünkü herkes alıp oynamak istiyor…süs olarak mı kalacaktı yani oyun?…saçma sapan savunma yapıyor bir de…betada talep az olabilir…ama tam sürümü piyasaya çıkarıyorsunuz ey firma yöneticisi!…ne yapacaktık peki?…talebin bu kadar yoğun olması normal…bunu bilmeniz lazımdı…beklenmedik şey değil çünkü…

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir