The Sims 4 Voodoo Bebeği Nasıl Bulunur, Nasıl Kullanılır ? [Rehber]

Merhaba arkadaşlar, yeni bir The Sims 4 rehberi ile sizlerleyiz. Bu rehberde oyunumuza eklenen Voodoo bebeğinin nasıl bulunacağını ve nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

the-sims-4-how-to-get-a-voodoo-doll-bind-sims-to-it

İlk öncelikle siminizin başka bir simle etkileşimde bulunurken devamlı Mischief yeteneğinikullanıp pratikler yaptırın.

 1. Mischief seviyemiz 3. kademeye geldiği zaman ekranda bir mesaj belirecektir; “You can now purchase Voodoo Dolls on the Computer. On top of all this, you can also Tickle the Voodoo Doll.”
 2. Bu mesaj ile  Voodoo bebeğini alma vaktimiz geldiğini söyleyebiliriz. Şimdi evinizde varolan bir bilgisayara gidip “Order…” seçeneğini seçip ardından “Purchase Voodoo Doll” seçeneğini seçebilirsiniz.
 3. Voodoo bebeğinin maliyeti 950 Simoleons değerinde. Satın aldıktan sonra çantamızda bulabiliriz.
 4. Şimdi bu lanetli bebeği nasıl kullanacağımıza bakalım. Voodoo bebeğini üstünde kullanmak istediğimiz simi “Invite to hangout at current lot” seçeneği ile çağırıyoruz.
 5. Misafir sim gözüktüğünde “Invite in” seçeneği ile içeriye alıyoruz. Çantanıza gidip Voodoo bebeğine tıklayıp “Bind To…” seçeneğine basın.
 6. Üstünde kullanmak istediğimiz simin görüntüsünü seçin. Eğer başarılı olursanız böyle bir mesaj göreceksiniz  “The Voodoo Doll has been bound to [Simin İsmi].”
 7. Bu lanetli bebek ile intikam almak istediğimiz sim arasında bağ kurulduğu anlamına geliyor. Şimdi ister gıdıklayın ister ıslatın ister dürtün. Tüm kötülükler sizin elinizde. Şans yanınızda olsun! Başka bir rehberde görüşmek üzere hepinize bol simsli günler :)
0

11 Yorum

 1. Yönetici arkadaşlar bir sorunum var üyeliğim var fakat şifremi hatrlamıyorum sıfırlama e postası da gnderemiyorum hata veriyor. face ile bağlanayım dyrm oda olmuyor napmam lazm

  0
  1. Hangi maille kayıt olduğunu ve kullanıcı adını Facebook adresimize atabilir misin

   0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir