The Sims 4 Kasım 2020 Güncellemesi İle Neler Geliyor?

The Sims 4’e Snowy Escape eklenti paketi gelmeden birkaç gün önce büyük bir güncelleme gelecek. Hadi gelin sizlerle birlikte güncelleme ile neler eklenecek onlara bakalım!

Platformlar

Platformlar sayesinde artık iç ve dış mekanlarımıza çok daha farklı bir boyut kazandırabileceğiz. Platformlar da tıpkı odalar sistemi şeklinde çalışıyor olacak. Ayrıca altıgen, sekizgen ve yuvarlak şekilleri de olacak.

Yarım Duvarlar

Sizlerin de bileceği üzere oyunda zaten yarım duvarlar mevcuttu. (Zamanında Spa Day güncellemesi ile gelmişti.) Birçok kişi duvar boyutlarının çok az olduğundan şikayetçiydi. The Sims ekibi de bu şikayeti dikkate almış ve bizlere bu güncelleme ile 19 çeşit yarım duvar eklemiş.

Tatillik ve Kiralanabilir Araziler

Kiralık araziler artık The Sims 4 Outdoor Retreat ve The Sims 4 Jungle Adventure Oyun Paketlerine özel değil. Gelecek olan güncelleme ile herhangi bir dünyadan herhangi bir araziyi seçebilir ve bunu bir kiralık araziye dönüştürebilirsiniz.

Sim Bilgi Paneli

Seçtiğiniz Sim’in başka bir Sim hakkında sahip olduğu tüm bilgileri görüntüleyen yeni bir Sim Bilgi Paneli de geliyor! Yeni Sim Bilgi Paneli’ne İlişkiler menüsünü açıp istediğiniz bir Sim’i seçerek erişebilirsiniz.

Yeni Kırışıklıklar

Create A Sim’e 4 adet yüz ayrıntılarından kırışıklıklar eklendi.

11 Yorum

  1. Bu kışla ilgili bi tatil olucak tatil deyince akla ilk deniz gelmemeli hem zaten ısland living paketiyle gelen dünyada yüzebiliyosun

   1. Ben onu demedim diğer dünyalarda yüzmedikten sonra evleri tatil yapmasinin anlamı ne onu dedim

    Umarım ayakkabı çıkarma gunceleme ile gelir

 1. Bu güncellemyi yaptıktan sonra oyundaki eşyalarım bozuldu orjinal ve cc olmak üzere bir sürü eşyam gitti ve yatakları koyamadığım için resmen oyunu oynayamıyorum şu anda.

  1. bende ve cc indirwmiyorum da her sey bosa gitti eger bi sekilde cc indirebiliyosan bilgilendirir misin

 2. Merhaba. Arkadaşlar güncellemeyi yapmazsanız ya da Snowy Escape paketini almazsanız hiçbir şey kaybetmiyorsunuz. Her zaman ki gibi The Sims ruhundan uzak, Zynga oyunlarına benzeyen garip oyunlardan biri. Sakın almayın. Mesela Eco Lifestyle… Onu alacağınıza TEMA vakfına bağışta bulunun dikili ağacınız olsun. Daha mantıklı ;). Snowy Escape paketini alacağınıza kar küresi alın. Salladıkça izler tribe girersiniz. Bir de spotifty’da sakin bir müzik listesi de oluşturdunuz mu alın size Snowy Escape. Bu arada unutmadan şu teselliyi eklemeliyim ki ayasofya cami oldu. Umarım bir sonraki hiç yoktan stuff paketini ayasofya cami yaparlarsa gönüller feth olunur. Sevgiler.

 3. Sims hakkında konuşup olayı nasıl Ayasofya’ya getirdin ne alaka millet bilgi almaya geliyor hey allahım. Güncelleme vasat ötesi yeni paketler bir halta yaramaz evet Sims 3 ruhu kalmamış Sims ekibi artık oyuncuları kaideye almıyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir