Bir Challenge Daha! The Sims 3 Family Man Challenge

mqdefaultSizinle beraber başladığım challenge sezonuna tam gaz devam ediyorum. Bu sefer ki konuğum yine bir Mod the Sims’in forumunda ortaya atılan 2009 yılından kalma “Family Man”.

Bu seferki amaç yarattığımız erkek sim ile bulunduğumuz kasabada simimiz ölene kadar olabildiğine çocuk sahibi olmak. Kurallar bakımından gayet rahat olan bu challenge’ın kuralları ise şöyle; 

– Traitleri ve Lifetime wish’lerinizi seçmekte serbestsiniz. (Ancak Lifetime Wish olarak Hearthbreaker, trait olarak ise flirty ve great kisser seçmeniz öneriliyor.)

– Hileler serbest! ( TestingCheatsenabled hilesi hariç )

– Çocuklarınızın annelerinin aynı kişi olması gerekmiyor.

– Siminizin yaşam süresini Ayarlar kısmından normal olarak ayarlamalısınız.

– Çocuklarınızı görmek, onlarla tanışmak, aynı evde yaşamak gibi bir zorunluluğa da sahip değilsiniz.

– Skorunuzu, siminizin ölmeden önce sahip olduğu evlat sayısı olarak hesaplayabilir bunu, linkini vereceğim Mod the sims’in ilgili forum bölümünde Dünya Simmerları ile paylaşabilirsiniz.

http://modthesims.info/t/349420

Bir sonraki haberimize kadar hepinize iyi oyunlar!

 

0

7 Yorum

   1. Merhb murat, testingcheatsenabled hilesinin yasak oldugu konusunda notlar almisim ancak sehven yaptigim bu hatayi fark ettigin icin sagol ;) ancak bu challengeda yapilabilecek diger hileler yani move obj. on yada arkadaslik arttiran iksirler gunumuz youtube streamerlari tarfindan kullanildigi icin yasak olarak dahil etmedim.

    0
    1. Senin dediğin de doğru. Arkadaşlık iksiri gibi şeyler de bir bakıma hile sayılır.

     0
 1. Efe haber için sağol. Uzun zamandır simste yapacak farklı bir şeyler arıyordum :)

  0
 2. ben bunu daha önceden denemiştim eğlence olsun diye :P 12 tane çocuğu oldu.sonra sıkılıp bıraktım :D hiç hile kullanmadım :D

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir