Inspire 10 Sims

En az The Sims 3 kadar sadık oyuncusu bulunan The Sims Free Play’in görevlerinden birisi de “Inspire 10 Sims” adlı görevdir. Gelin hep birlikte bu yazımızda Inspire 10 Sims görevi nasıl yapılır buna göz atalım.

Görevin Türkçe İsmi: 10 Sim’i Canlandırın

Yapılışı:

Öncelikle bu görevi tamamlayabilmek için elbette 10 adet sime sahip olmanız gerekmekte. Eğer 10’dan daha az bir sayıda sime sahipseniz, 10’a tamamlayacak şekilde yeni simler yaratmalısınız. Daha sonra bu simlerinizin bütün ihtiyaçlarını karşılamanız gerekiyor. Yani hepsinin tuvalet ihtiyacını karşılamalı, sosyalleştirmeli, yıkanmalarını sağlamalı ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlamalısınız. Bütün bunların yanında bir de bütün simlerinizin aynı anda bütün ihtiyaçlarının karşılanması yani ihtiyaç barlarının dolu olması gerekmekte. Elbette bu zor bir iş. Eğer bütün bunları yaparken sıkılırsanız ya da zorlanırsanız Cup Cake yaparak simlerinizin tek bir tıklama ile bütün ihtiyaçlarını fulleyebilirsiniz.

İyi eğlenceler!

58 Yorum

  1. Arkadaslar az once gorevi bitirdim bende anlayamadim nasi oldu yaa siz hayatinizi normal yasayin oluomus yani bunu fark ettim :) :)

  2. Arkadaslar simlerim best friends te ilerlemio nasi sew yapicam gorew geldi ( rich lather in shover) die nasi olucak

  3. Yaa bu arada couch al dio bana ne alicam veya hangi cesidini alicam yardimci olursaniz sevinirim

    1. Boş bir arsada yeni bir ev inşa etmelisin. Böylece yeni bir Sim ekleyebilirsin.

  4. Love is in yüthe air diye bir görev içinde de from a dating relationship yazıyor nedir bu ne yapmam gerek ? Acil sölerseniz sevinitim

  5. Ada görevlerinde gerekli olan madenlerden mesela altın nasıl kazaniliyor ne yapmam lazım bi sürü aktivite yaptım diğerleri tamam bir tek altın yok.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir