Get(Use) a Cupcake

Her kesimden insanın oynadığı ve bedava olan The Sims Freeplay’in ne kadar başarılı olduğunu hepimiz biliyoruz. Şimdiki yazımzda ise oyunun ”Get a Cupcake”(Use a Cupcake) görevine göz atacağız.

Görevin Türkçe İsmi: Bir ”Cupcake” kullan

Nasıl Yapılır: Öncelikle bu işlemin 1LP’ye mal olduğunu söylemeliyim. Ayrıca bu işlemi yalnızca görev verildiği zaman değil her zaman uygulayabilirsiniz. Şimdi göreve dönelim. Herhangi bir Simimizin tüm ihtiyaçlarını olabildiğince düşürmeliyiz. Daha sonra ihtiyaçlar bölümünde ”Cupcake” adındaki bir buton tıklanabilir olacak. O butona tıkladığımızda ise tüm ihtiyaçlarımız birden en yükseğe çıkacak ve Use a Cupcake yani Get a Cupcake görevi tamamlanacak.

23 Yorum

  1. Soracağım şey bu görev hakkında değil. Ben 6. Seviyedeyim ve bir “buy a coffee table” görevini yapamadım. Çünkü bulamadım. Çok kolay bir görev ama bulamadım. Yardım ederseniz sevinirim :)

  2. Ya party ile ilgili bişi var görev şu: time for a housewarming party! Choose positive social interactions until two sims are friends.

  3. Merhaba çok yazdığım için özür dilerim ama fınd the mysterıous Island on globe görevi nasıl yapılıyor

    1. Öncelikle satın lama menüsünden küre satın almalısın sanırım. Ardından küreye basınca ilgili seçenek çıkacaktır.

  4. selamunaleyküm arkadaşlar oyunda ınspıre a sım by usıng a cupcake görevi çıktı 5 lp verdi ama ben harcadım nasıl yapılıcanı anlamadım hala yardımlarınız bekliyorum

    1. Harcadıysan, yeniden kazanmak zorundasın :D Sitemizdeki ipuçları kısmına göz atabilirsiniz.

    1. Önce haritadan iş binaları inşa etmelisin. Daha sonra binaların üzerine basıp işe sokabilirsin :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir