Yeni The Sims 4 Güncellemesi Gallery Hakkında Olabilir

Geçenlerde, 31 Temmuz’da The Sims 4’e yeni bir güncelleme geleceğinin haberini yapmıştık. Güncelleme yalnızca hata düzeltmeleri dışında bir özellik daha ekleyecekti. Hatta aynı gün Gurular bize güncellemeyi anlatacakları bir canlı yayın düzenleyeceklerini duyurmuştu.

Güncellemenin ne hakkında olduğu hala merak konusu iken güncellemenin kapsamında neler olmadığını da öğrenmiştik. Doğrusunu söylemek gerekirse tüm heyecan verici özelliklerin neredeyse tümünün üzeri çizilmiş ve SimGuru Grant bu güncelleme hakkında fazla heyecan oluşmamasını istemişti.

Şimdi yazımızın asıl konusuna yani insanların neden güncellemenin Gallery hakkında olacağını düşündükleri kısma gelelim:

Tarihler 5 Temmuz’u gösterirken SimGuru Grant Twitter üzerinde Gallery’de paylaşılan içeriklerin görüntülerini seçebilme hakkında aktif olarak araştırma yaptıklarını söylemişti.

Rodiek’in 29 Temmuz’da da paylaştığı bir fotoğrafta Gallery’nin şimdiki halinden birazcık daha farklı olduğu görülmekte. Fotoğrafın paylaşılmasının ardından direkt silinip başka bir fotoğrafla tekrar paylaşılması aşina olduğumuz bir sızıntı tipi aslında.

Bahsettiğimiz görüntü direkt silinmiş olmasına rağmen bir kullanıcı ekran görüntüsü almayı başarmış. Gördüğünüz gibi görseldeki Gallery şuan bizim sahip olduğumuzdan birazcık daha farklı.

Ayrıca son günlerde Gallery nin bakım için  zaman zaman kapatıldığına denk gelmişsinizdir. 23 ve 26 Temmuz günü bakım için Gallery nin bu kadar sık kapatılmış olması da bu dedikoduları güçlendiriyor.

Yarınki büyük güncellemenin Gallery hakkında olacağı muhtemel gibi gözükse de tüm bu bahsettiklerimizin resmi ağızlarca onaylanana kadar birer spekülasyondan ibaret olduğunu unutmamakta fayda var.

 

 

2 Yorum

  1. İnşallah büyük güncelleme bu değildir. Ben kafamda bayağı büyüttüm çünkü. Bence çoğu kişi hayal kırıklığına uğrayabilir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir