Yarın The Sims 4 İçin Bir Duyuru Yapılacak!

Biraz önce The Sims’in Twitter hesabı üzerinden yarın The Sims 4 için yeni bir duyurunun yapılacağı kısacık bir gif ile duyuruldu.

Paylaşılan Tweete göre The Sims 4 için yarın yani 24 Mayıs’ta yepyeni bir duyuru yapılacak!

Bahsini ettiğimiz kısacık gifte bir adet korkuluk ve korkuluğa korku dolu bakışlar atan bir Simi görebiliyoruz. Bu gif ile birlikte toplulukta birçok insan yarın The Sims 4 Seasons’ın duyurulabilceğini düşünürken bir kısım ise sıradaki içeriğin tarımla ilgili bir şeyler olabileceğini dile getiriyor.

EA Play’e bir aydan kısa zaman kalmışken The Sims 4 Seasons’ın öylece duyurulacağı fikri kulağa pek mantıklı gelmese de kesin konuşmak için yarınki resmi duyuruyu beklemek en iyisi gibi.

Peki sizce bu duyurulacak The Sims 4 içeriği ne olacak? Bizimle mutlaka paylaşın! =)

16 Yorum

 1. Neden heyecanlıyım bilmiyorum hep hayallerimi yıkıyor ea umarım seasons u çıkarır artık . Sims 4 ü açmayalı 3 aya yakın oldu …

 2. allahım birden tiken tiken oldu tüylerim kesin ama kesin seasons çıkacak çok mutlu oldum be

 3. arkada ağaçlar sararmış sonbaharı anımsattı böyle korkuluk kafasının bal kabağı yılbası vs geldi aklıma

 4. Tarımla ilgili bir paket olacağını sanmıyorum.Seasons diye düşünüyorum ve umarım da öyledir.Uzun süredir paket tanıtımı yayınlamadıkları için hayranları biraz rahatlatmak adına böyle bir yol izlemiş olabilirler ki şimdilik bir tanıtım yayınlayacak Ea Play de daha ayrıntılı tanıtacak olabilirler diye düşünüyorum nedense.

  1. Amaç Simmerları rahatlatmak değil garanti para getirecek bir paketi çıkarıp hem satışları arttırmak hemde fanların çenesini kapatmak. Üstüne Mevsim Eşya paketlerini saymıyorum bile.

   1. Her firma her üretici kar amacı gütmek için çabalar ona göre yol izler.Kimse hayrına oyun çıkarmaz yani normal görmek lazım.Üreticiler ürettiği gibi ürettiklerinin de masraflarını karşılamak zorundalar o yüzden ayrı ayrı paket çıkıyor diye düşünüyorum.

 5. yiaaa hadi inşallah aylardır bu haberi bekliyoruumm ben çok heycanlandııım umarım seasonstıırrr :)

 6. Bir de sadece sonbaharı çıkarırsa çıldırırım. Şahsen ben emin olamıyorum çıkarmayacaklarından. Vampires da da sadece vampirler gelmişti

 7. Sims 4 6/22/2018 mevsimleri ekledi
  Bakalım bu akşam doğru yeni bir video gelecek

  1. O değil de 22 -10haziran kadar bir paket çıkacak cadılar stuf ve cadilar oyun paketi
   Sims oyunun vazgeçilmez geçmediği birine cadılar

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir