VIE’nin Resmi Duyurusu Yapıldı![SAHTE]

19:30: Birkaç saat önce VIE’nin yapımcıları tarafından tarafımıza bir e-posta yollandı. E-postada yazanlara göre VIE 2015 yılından beri geliştirilmeye devam ediyor ve 2018 yılında satışa çıkacak. Alman yapımcılar tarafından geliştirilen oyun tamamen ”open world” yani açık dünya olacak ve bize The Sims’in sunduğu her türlü olanağı fazlasıyla sunacak. E-postada oyunla ilgili herhangi bir görüntü bulunmuyor.

20:00: The Sims’in yapımcıları VIE ile dalga geçmeye başladı. Oyunun koca bir şakadan ibaret olduğunu düşünüyorlar.  Artık hemen hemen herkes VIE’nin yalan olduğuna kanaat getirdi.

21:00: Yapımcılar oyunun duyurusunu yaptılar. Oyundan iki adet görüntü yayımladılar. Görüntülere bakacak olursak VIE sadece bir eşek şakasından ibaretmiş.

İşte görüntüler: 

16 Yorum

  1. Bence troll değiller sadece biraz asabi cevaplar verdikleri için dalgaya alınmışlar, ayrıca o görüntüler benim için bir şey ifade etmiyor daha yapım aşamasında bir oyun olduğunu düşündüğüm için. Bazı Sims fanatikleri de çıldırmış bir şekilde buna seviniyor, halbuki tek egemenliğin EA’da olduğu ve fiyat-içerik uygunluğunu bir gıdım sağlamayan bir oyun türünü savunmak akıl kârı değil. Çeşitliliği desteklemek lazım ki rekabet ve bunun dolayısıyla da kalite artsın.

  2. vie nin twitter hesabına bakın gençler 28 martta açıklama yapacaklarmış ve o fotoğraflar hakkında da biri tarafından hacklendiklerini yazmışlar ve bir oyuna giriş ekrarına benzer bi fotoğraf paylaşmışlar fotoğrafta oturan karakterler var ve vie logosunun altında download pre alpha yazıyor yasak değilse twitter hesabının linkinide veririm.

  3. Youtube hesaplarinda yayinladiklarina bakarsaniz sahte olmadigi anlasiliyor ama Ben sims ile hicbir benzerligini göremedim suanda piyasada olan online oyunlardan hiçbir farki yok.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir