Vampirlerin Bazı Oyun İçi Animasyonları Ortaya Çıktı!

The Sims 4’ün muhtemel 4. oyun paketinin teması olan vampirler hakkında geçen günlerde bahsettiğimiz animasyonların ve gösterme imkanına sahip olduğumuz  yeni yürüyüş stilinin oyun dosyaları arasında bulunmasının ardından  Rus bir mod yapımcısı bu animasyonları oyun içerisine entegre ederek elde ettiği görüntüleri paylaştı.

Videoda vampirlerin çocukluk evresinden çıkıp gençlik dönemine girme animasyonlarını, yeni ölüm çeşidi olan güneşte yanmayı ve yürüme animasyonunu bu kez ses efektiyle birlikte inceleyebiliyoruz. Ayrıca yürüme animasyonu da vampirlerden çok zombileri anımsatıyor gibi.

Bu kadar bilgi akışını ve 2016’nın son çeyreğinin sonuna yaklaştığımızı göz önüne aldığmızda Vampir temalı bu yeni oyun paketinin resmi duyurusunun pek de uzakta olmadığını söyleyebiliriz sanırım.

 

 

5 Yorum

  1. Vampirler ve açık dünya pek umurumda değil fakat toddler olmadan hiç zevki olmuyor en azından kendi adıma o zaman eğlenebilirim. :/

  2. Aynen tuşlayarak katılıyorum açıkça benimde pek umrumda değil ama toddler olmadığı için oyundan acayip soğudum ve bu yüzden oynamıyorum

  3. O yürüyüş gerçekten de vampirden çok zombiyi andırıyor. Ayrıca o kadar eksik varken vampirin sırası mı anlamıyorum ben bu EA’i.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir