Ucuza ve İndirimli The Sims 4 Almak İster misiniz?

Sitemizin sağ kısmındaki Kinguin reklamını ve indirim kodunu muhtemelen görmüşsünüzdür. İndirim kodu aktif olmadığı için bir açıklama yapmamıştık ancak bugünden itibaren indirim kodu geçerli olduğundan açıklama yapma zamanın geldiğini düşündük.

Öncelikle Kinguin sitesi hakkında bilgi vereyim. Bu site G2A’ya benzeyen bir sisteme sahip ancak G2A’ya göre daha ucuz ve müşteri hizmetleri daha yardımsever. Hatta site o kadar ucuz ki The Sims 4 ve The Sims 3 ve diğer Sim oyunlarını Türkiye’deki fiyatına göre %80 indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Örnek olarak The Sims 4: Bundle Paket 2’yi 70TL’ye The Sims 3’ü 20TL’ye ve The Sims Medieval: Pirates and Nobles’ı 2TL’ye satın alabilirsiniz. Dediğim gibi bunlar yalnızca örnekler. Yine bu fiyat aralığında birçok The Sims oyununu görebilirsiniz. Aslında sadece The Sims değil diğer oyunlarda da büyük indirimler bulunmakta. Yani satın almak istediğiniz başka bir oyun varsa da bu siteyi tercih edebilirsiniz.

sd

Kinguin’de satılan oyunlar tamamen dijital içeriklidir yani satın aldığınız zaman oyunu kutulu olarak elde edemezsiniz. Satın alma işlemi tamamlandığında size bir kod verilir ve bu kodu Origin’e ya da Steam’e ekleyerek yeni oyununuzu indirebilirsiniz.

Fiyatların ucuz olması sizde güvenlik endişesi yaratmasın çünkü bu sitedeki tüm içerikler güvenlidir. Eğer herhangi bir sorun çıkarsa 7/24 hizmet veren destek hattıyla canlı bir şekilde konuşabilir ve sorununuzu hızlıca çözebilirsiniz.

Sim Dünyası olarak Kinguin’le bir de anlaşma yapmış bulunmaktayız. Bu anlaşmaya göre bizim sitemizdeki ilgili reklama basarak Kinguin sitesine girip indirim kutusuna SIMDUNYASI yazarak satın alacağınız oyunları fazladan %3 indirimle elde edeceksiniz. Ayrıca sitemizdeki reklama basıp kodu girdiğiniz zaman da biz de bir miktar komisyon alacağız. Komisyondan elde ettiğimiz gelirleri daha iyi bir host hizmeti sunmak ve forum açmak için kullanmayı hedefliyoruz.

Yani bu işlemi yaparak hem siz hem de biz kazançlı çıkmış olacağız. SIMDUNYASI kodunu kullanarak satın alacağınız her şey için şimden teşekkür ederiz.

Mutlu Simlemeler!

 

6 Yorum

  1. Fiyatlar gerçekten çok iyi ama ben hala kutusuz/dijital oyun almayı tam olarak benimseyemedim ya. Koleksiyoncu biri olmamın yanında, aynı zamanda direk CD’yi takıp ondan kopyala yapıştır yapmasını da daha kullanışlı buluyorum.

  2. Aslında boşu boşuna The Sims™ 3 için 20 TL vermeye gerek yok. Ben yalnız Late Night (yaklaşık 5 TL) aldım ve kodu Origin’e girince ana oyun otomatik olarak geldi.

  3. siz satın aldınız mı güvenebilirmiyim sonuçta kart numarası giriliyor

  4. Arkadaşlar alan varmı ? endişeleniyorum kart numarası felan isteniyor. VE oyuna zarar gelirmi ? Yanılarsanız çok sevinirim.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir