TS4: Şeker mi Şaka mı Challenge’ı

Korsanlar mı yoksa ninjalar mı? Yarısı dolu mu yoksa yarısı boş mu? Işıltılı vampir çocuk mu (Edward) yoksa üstsüz kurtadam mı (Jacob)? Bu ikisi hakkında internette hangisinin tarafını tuttuğunuza dair milyonlarca yazı bulabilirsiniz. Ama bunlardan daha büyük bir sorunumuz var. Şeker mi şaka mı?

Yakında, tarafınızı seçebilmeniz mümkün olacak. #ŞakaTakımı vs #ŞekerTakımı Challenge’ı 23 Ekim’den 31 Ekim’e kadar The Sims 4’te devam edecek! Tabii sadece bu kadarıyla bitmiyor, aynı zamanda seçeceğiniz tarafa dair oyuna yeni eşyalarda eklenecek! Yeni dekoratif mkapılar, fantastik balıklar ve muhteşem bir dolabı açmaya çalışacaksınız! Tarafınızı seçtiğiniz zaman, üstlendiğiniz role yönelik eşyaları kullanabileceksiniz. #ŞakaTakımı olarak ürkütücü eşyaları mı yoksa #ŞekerTakımı olarak eğlenceli eşyaları mı kullanacaksınız? Hepsi yakında The Sims 4’te.

TS4_TRICKorTREAT_HERO

Bütün The Sims 4 oyuncuları için iki yeni etkileşim (Şeker ve Şaka) kullanıma açık olacak. Siz bu ikisinden biri seçerek elde edeceğiniz eşyaları belirleyeceksiniz. #ŞakaTakımı’na dahil olmak ve Şaka Takımı’nın ürkütücü eşyalarına sahip olmak istiyorsanız etrafınızda ki simleri şakalamalı, #ŞekerTakımı’na dahil olmak istiyorsanız etrafınızdakilere şeker dağıtıp şirinlikler yapmalısınız.

Nasıl çalışacağına bir göz atalım:

* İki farklı versiyon mevcut: #ŞakaTakımı ve #ŞekerTakımı. #ŞakaTakımı’nın eşyaları: Şeytani kapı, korkutucu kapta iskelet balık ve bir sandık. #ŞekerTakımı’nın eşyaları: Aslan kapı, lezzetli kapta şekerden balık ve güzel bir sandık.

* Her üç günde takımlar o güne ait eşyaları elde etmek için oyunda iki etkileşimden birinde bulunacaklar. Günün sonuna geldiğimiz zaman, yalnızca bir takım kazanacak ve sadece o takımın eşyaları oyunda olacak!

* Hangi takım yenerse, onun eşyaları Kasım ayından önce oyuna eklenecek.

* Herkes bu eşyaları elde edecek (Şaka takımını seçenlerde şeker takımının eşyalarını alacak yada tam tersi).

CHALLENGE 1: EKIM 23 – EKIM 25: Şeytani Kapı ve Aslan Kapı

DoorsBoth

CHALLENGE 2: EKIM 26 – EKIM 28: İskelet Balık ve Şeker Balık

FishBoth

CHALLENGE 3: EKIM 29 – EKIM 31: Korsan Sandığı ve Güzel Sandık

trickorTreat

4 Yorum

  1. soru cevap sorun var
    1.The sims 4 Studio net framework istiyor yükledim bu işletime uymuyor diyor
    2ci olarak TSR Workshop obj uzatıları açamıyorum nasıl açılır yardım

  2. Forum ve Soru Cevap hesabıma giriş yapamıyorum. Hacker saldırısından mı kaynaklanıyor?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir