The Sims Mobile: Yeni Güncelleme (Yama Notları), Yeni Kariyer (Fotoğrafçılık), Yeni Etkinlik (ASOS Defilesi)!

^^ Geçtiğimiz günlerde Sims Mobil’in resmi Twitter adresi, “Modacı Izzy, Moda ve Fotoğraf Çekimi”yle harmanlanmış bir tweet atmış ve “BÜYÜK HABER bu hafta” diyerek hepimizi merakta bırakmıştı. (Bknz. »İlgili Makale« ) Sırrının çözülmesi sadece birkaç saati buldu! ?

The Sims Mobile Yeni Güncelleme Büyük Haber Izzy Fabulous Fotoğrafçılık Kariyeri Photography Career SAHİL Waterfront

Oyunu İngilizce dilinde yeniden açtığımızda, YARATICILIK kariyerinde bir yenilik fark ettik: Normalde  “Moda Kariyerinde çok daha iyi”  olan açıklaması, “Moda ve Fotoğrafçılık Kariyerinde çok daha iyi” olarak değiştirilmişti! Bu da demek oluyor ki en büyük yeniliğin Fotoğrafçılık Kariyeri (Photography Career) olacağını gösterdi! ? Bir kariyer için bir binaya ihtiyaç olduğunu da hesaba katarsak, bu güncelleme belki de bize SAHİL (Waterfront) alanının artık kullanıma hazır olacağı ışığını da tutuyor gibiydi! Tam da bu haberle ilgili bu videoyu yayınlamışken, oyun için yeni bir güncelleme sunuldu. 17 Nisan 2018, saat 20:00’dan sonra oyuna eklenen güncellemeyle 19 Nisan 2018’e zamanlanmış yenilikler için oyununuzu şimdiden güncelleyebilirsiniz! Oyunu güncellediğinizde şimdilik bir yenilik fark edemeyeceksiniz fakat 19 Nisan’da tüm yenilikler, güncellenmiş oyunlarımız için bizi bekliyor olacak! ? Bakalım SAHİL açılacak mı?

Bundan böyle The Sims Mobile için de (PATCH NOTES) Yama Notları oluşturulacak ve oyun her güncellendiğinde bir SimGuru, güncellemenin ve giderilen hataların içeriğine dair bize bilgilendirecek. İşte o notlar…

Selam Simsçiler!
The Sims Mobil için hazırladığımız ilk Yama Notlarına hoş geldiniz!

Oyun güncellendiğinde, tıpkı Sims 4 gibi Sims Mobil için de Yama Notları hazırlamamızı istediğinizi duyduk ve biz de bundan böyle Sims Mobil her güncellendiğinde, yeniliklerin ve düzeltilen hataların listesinin bulunacağı Yama Notlarını sizlerle paylaşacağız.

NOT: Eğer iOS’ta güncellemeyi göremiyorsanız, GÜNCELLEMELER sayfanıza gitmeyi ve sayfayı yenilemek için ekranı aşağı kaydırmayı deneyin.

Yeni Kısa Süreli Etkinlik!

The Sims Mobile ve ASOS ile tarzını göster! 19 Nisan – 2 Mayıs tarihleri arasında ASOS Defilesi’ne katılıp bir Moda Tutkunu (yani Kokoş ?) olabileceksin! Ve bu etkinlikle Sim’lerin için ASOS Bahar Koleksiyonu kilidini açabileceksin! Ve hatta ASOS.com için bir indirim elde edebileceksin!

Yeni Kariyer
ASOS Defilesi ile birlikte gelecek olan yeni Fotoğrafçılık Kariyeri ile Sim’lerinin Fotoğraf Makinesi (Kamera) Becerisini geliştirebileceksin!

Mekanlarda Daha Fazla Etkinlik
Sim’lerin evleri dışında gerçekleşebilecek İlişki Etkinliklerinin sayısını arttırdık. Henüz kilidini açmamış olduğun binalarda zaman zaman turlayabileceksin!

The Sims Mobile Yeni Güncelleme Büyük Haber Izzy Fabulous Fotoğrafçılık Kariyeri Photography Career SAHİL Waterfront

The Sims Mobile Yeni Güncelleme Büyük Haber Izzy Fabulous Fotoğrafçılık Kariyeri Photography Career SAHİL Waterfront

Etiket Merkezi
Artık her bir Sim’in, günlük olarak kaç etiketle etiketlendiğini “Etiket Merkezi” ile görebileceksin! Sim Bilgi Paneline gidip ETİKET sekmesine dokun. Ne kadar çok etiket, o kadar Moda Cevheri demektir!

The Sims Mobile Yeni Güncelleme Büyük Haber Izzy Fabulous Fotoğrafçılık Kariyeri Photography Career SAHİL Waterfront

Diğer İyileştirmeler

 • Serüvenler menüsünün arayüzüne ufak bir dokunuş yapıldı ve bu sayede artık SINIRLI görevlerle NORMAL görevleri birbirinden ayırt etmek daha kolay!
 • The Sims Mobile Yeni Güncelleme Büyük Haber Izzy Fabulous Fotoğrafçılık Kariyeri Photography Career SAHİL Waterfront

 • Yeşillikleri sever misin? O zaman şanslısın! Ev dekorasyonları için yeni ağaçlar ve bitkiler artık senin!
 • Oyunun kayıt olmama ve kaybolan ilerleme durumu artık daha az yaşanacak.

Ana Hata Düzeltmeleri

 • Mağazadan alınan ürünlerin alınamaması ile ilgili hata giderildi.
 • Bir etkinlik esnasında aslında bu etkinliği gerçekleştirmeyen Sim’in kullanıcı arayüzündeki kimliğinin pembe görünmesi hatası giderildi.
 • Riskli eylemler de dahil olmak üzere, çeşitli grafiksel bozulma sorunları giderildi.
 • İki Sim, bebek yapma çalışmalarına gönderildiğinde oluşan “animasyonda donma” problemi giderildi.
 • Çocukluk evresindeki Sim’lerin grafiksel bozulmaya girdiği çeşitli etkileşimler düzeltildi.
 • Parti Bulucudaki “İdeal Katılımcılar” bölümünde yanlış kariyerlerin görünmesi sorunu düzeltildi.
 • Beşikte görünmeyen ya da etkileşime geçilemeyen bebeklerle ilgili bir sorun düzeltildi.
 • Sim’lerin Sim Bilgi Paneli üzerinden emekli edilememesi sorunu düzeltildi.

Genel olarak onlarca başka hata düzeltmesi ve görünüş iyileştirmesi yapıldı.
Okuduğunuz ve Sims Mobil’e olan desteğiniz için teşekkürler!

-SimGuruPaul

13 Yorum

 1. Diğer kariyer resmini dikkatli bakınca güç alakalı bir kariyer olacak gibi ne zaman gelir onu bilmem

 2. 19 Nisan dan sonra “fotoğrafçılık kariyeri ve ASOS defilesi” ile alakalı kapsamlı bir makale gelebilir mi?

 3. Abla ben Asos defilesi ve fotoğrafçılık uygulaması hakkında hiç bir şey göremiyorum oyunda oyunu da güncelledim

  1. Canım, Serüvenler bölümünde “Yeni Kısa Süreli Etkinlik” görmen lazım. Ve ayrıca sağ üst köşede de ASOS yazılı bir simge görmen lazım. Bunları göremiyorsan oyunun güncel değil demektir. Güncel sürüm: 10.0.0.153919

   Oyununu uygulama mağazasından mı güncelledin yoksa apk olarak mı? Eğer apk olarak indirdiysen, buradan indir (10.0.0.153919 sürümü): https://www.apkmirror.com/apk/electronic-arts/the-sims-mobile/the-sims-mobile-10-0-0-153919-release/the-sims-mobile-10-0-0-153919-android-apk-download/

 4. Merhaba Rubi,
  Eğer sakıncası yoksa seni arkadaş olarak eklebilmemiz için arkadaş kodunu paylaşabilir misin ? Senin güzel merak ediyorum da☺️

 5. Merhaba, Asos etkinliğinde bir arkadaşımızla evde moda etkinliği tamamlamamızı istiyor ama evde bunu nasıl yapacağımı bir türlü bulamadım. Bilgin var mı?

  1. ^^ Eve gidip (Dost Canlısı / Dostça olarak başlangıç yaptığınız) bir Tanıdık ya da arkadaşınızı çağırıp onunla “Moda Eğlencesi Arkadaş Etkinliği” gerçekleştirmeniz gerekiyor. ?❤ Bu etkinlikte ASOS ikonu bulunur.

 6. Merhaba Rubi, fotoğrafçılık kariyeri için Asosu tamamlamak mı gerekiyordu, ben tam tamamlayamamıştım ve bu yüzden fotoğrafçılım kariyeri yapamıyorum aynı zamanda sahilde açılmadı. ?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir