The Sims Mobile: Yeni Güncelleme ve Yumurta Avı Etkinliği Duyurusu

28 Mart 2018 tarihinde The Sims Mobil için yeni bir güncelleme sunuldu. Bu güncellemeye göre Pofidik Tavşancık ve İlkbahar Yumurta Avı adında iki yeni (ve sanırım Küvet Rüyaları gibi kısa süreli) etkinlik başlatılacak ve bu etkinlikler, Türkiye saatlerine göre yarın sabah-öğle arası erişilebilir olacak.

? DUYURU: Etkinlik Görevleri ve Rehberi için yarın Sim Dünyası’nı takip edin! ?

The Sims Mobile 28 Mart 2018 Güncellemesi Pofidik Tavşancık Etkinliği İlkbahar Yumurta Avı Serüveni

? DUYURU: Bir Android kullanıcısı olarak oyununuzu “Google Play Store” üzerinden “Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil” hatası yüzünden güncelleyemiyorsanız, »bu« makalemizdeki 2. Sorun kısmı tam size göre! Bu yöntemle sorunsuzca güncelleyebilirsiniz! ?

Oyununuzu güncelledikten sonra, mağazaya (SINIRLI SÜRELİ) yeni bir koleksiyon eklendiğini fark edeceksiniz:

The Sims Mobile 28 Mart 2018 Güncellemesi Pofidik Tavşancık Etkinliği İlkbahar Yumurta Avı Serüveni

Baharistan adındaki bu koleksiyon paketini 550 SimPara karşılığında satın alabilirsiniz. 11 gün sonra bu koleksiyonu almak mümkün olmayacaktır.

The Sims Mobile 28 Mart 2018 Güncellemesi Pofidik Tavşancık Etkinliği İlkbahar Yumurta Avı Serüveni

Bu arada bu güncellemenin ardından hemen SAHİL kısmını kontrol etmek istedim ve haritanın geliştirildiğini fark ettim! Bu da ileride yeni alanların da ekleneceği mesajını veriyor sanki bize!

The Sims Mobile 28 Mart 2018 Güncellemesi Pofidik Tavşancık Etkinliği İlkbahar Yumurta Avı Serüveni

Etkinlikler başlar başlamaz rehberleri eklenecektir arkadaşlar.


RuBi’den Herkese Kucak Dolusu Sevgiler! Bol Simsli Günler!

15 Yorum

  1. Artık kedi ve köpekler için hayırlısı (umarım gelir çünkü Freeplay de var)

   1. Aynen bebeğim. ? Çok eğlenceli oluyor gerçekten. Kaç yumurta topladım bilmiyorum ama bitirmeye çalışıyorum etkinliği. Epey uzun sürdü görevler. ? Küvet Rüyaları’ndan çok farklı bu seferki…

    1. Saklanmış yumurtaları bul kısmına kadar geldim ama yumurtalar nerede onu bulamadım?

     1. Etkinliğimizin genel adı aslında saklanmış yumurtaları bulmak… Yumurtaları, her bir aşamayı geçtikçe buluyoruz (toplamda 5 yumurta buluyoruz ve sonrasında Pofidik Tavşan sahibi olabiliyoruz). Acaba siz hangisinde takıldınız? Ne yazıyor, söylerseniz hemen yardımcı olurum.

    2. Görevlerden biri makyaj masası gerektiriyor ama bulamadım. Nerede bir fikriniz var mı?

     1. Banyo tezgahınızı kullanabilirsiniz. Onlarda da ayna bulunur ve aynaya dokunup görevi tamamlayabilirsiniz. ? Tüm görevler ve nasıl bitirilecekleri hakkında kısa bilgiler içeren rehbere ihtiyaç duyarsanız, burada: http://www.simdunyasi.com/?p=14192

 1. ios için güncellemeyi nerden yapıyoruz? Uygulamayı açınca güncellemen gerek deyip güncellemeye yönlendiriyor, safari sayfası açılırken bu sayfa app store ile açılsın mı diye soruyor, kabul etmekten başka bir seçenek de yok. Kabul ettiğinizde app store’da oyunun sayfası açık ama güncelle yerine aç yazıyor butonda. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  1. Sizde güncelle butonu bulunmuyorsa ve hiçbir şekilde güncelleyemiyorsanız, size verebilecek bir tavsiyem bulunmuyor ne yazık ki… iOS sistemi kısıtlıdır. Google Play gibi değildir malesef. Ama Google Play imkanınız varsa bu şekilde oyunu oynayabilirsiniz. ❤

   1. Meseleyi hallettim :) ios için sistem güncellemesi var mı diye kontrol ettim, baktım varmış. Güncellemeyi yaptım, sonra baktım ki app store’da sims mobile’ın yanında güncelle yazıyor :)

    1. Çok sevindim! =) iOS için kapsamlı yardım edemiyor oluşum beni çok üzüyor ve sinir ediyor açıkçası. Önüme gelen hiçbir şeyi çözmeden duramıyorum. Beni ve tecrübelerimi hiçbir şey durduramaz ama iOS hepimizin elini kolunu bağlıyor malesef… Haydi oyuna!

 2. O görevi yaptım ama şuanda görevde 2 adet kariyer öyküsü tamamlamamı istiyor. Bunun için de iş değiştirmem gerekiyor. Aslında işi olan bir simim vardı fakat onun öyküsünü tamamlamıştım o yüzden şuan onu emekli yaptım ama diğer simlerimi hiçbir işe sokamıyorum. Ve aynı zamanda hobi öğelerini almama rağmen hiçbir hobiyi de açamıyorum yardım ederseniz çok sevinirim :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir