The Sims Mobile (Sürüm 12) SAHİL Güncellemesi Yama Notları

The Sims Mobile (Sürüm 12) SAHİL Güncellemesi Yama Notları

Sims Mobil, yeni bir alan (Sahil), yeni koleksiyonlar ve Günlük Görevler sisteminin yerine geçecek yepyeni bir özellik olan LlamaZoom özelliği ile 11 sürümünden 12. sürümüne atlıyor. Ayrıca bu güncelleme ile birlikte çok sayıda oyun hatasının da giderildiği görülüyor. Bu yeni sürümün resmi yama notlarına bir göz atmak isterseniz, Rubi’nin kendi tecrübesiyle derlenmiş notları inceleyebilirsiniz (LlamaZoom için ayrıntılı bir makale daha eklenecektir):

LlamaZoom

LlamaZoom, Günlük Görevler Listesi’nin yerini alan yepyeni bir özellik! LlamaZoom, bir gün için birkaç kez özel görevleri üstlenmenizi sağlayan bir sistemdir. Bu sistem, gün içinde evinizin önünde belirecek bir kamyondan ibarettir ve eğer gelmişse evinizin önünden, gelmemişse (ve gelmiş olsa da) oyun ekranının sağ alt köşesinde beliren LAMA simgesinden ne zaman geleceği dahil görevlerin ne olduğu takip edilebilecek.

The Sims Mobile Sürüm 12 Waterfront Sahil Bilim Zindelik Merkezi

LlamaZoom sisteminde Emily adında yeni bir karakterle karşılaşacaksınız. Emily, aslında LlamaZoom’un işletmecisi ve LlamaZoom’u kurmak için Sims Mobil camiasına yeni katılmış. Emily sizden yardım istiyor. Bu yardımlar da sizin üstleneceğiniz görevler olacak. Görevlerin her biri size ekstra Simoleons ve XP kazandıracak. 4 saatlik bir süre sonrasında beliren kamyon, 8 saat içinde bitirmenizi istediği görevlerle size gelecek. Bir LlamaZoom oturumu, yaklaşık 8 saat sürecek ve o oturumu tamamlayarak (yani, 8 saat geçmeden tüm görevleri bitirerek) bir LlamaZoom Jetonu kazanacaksınız.

The Sims Mobile Sürüm 12 Waterfront Sahil Bilim Zindelik Merkezi

LlamaZoom Jetonları

The Sims Mobile Sürüm 12 Waterfront Sahil Bilim Zindelik Merkezi

Siz oyuncularımızın yoğun istekleri doğrultusunda çoğu bileti tek bilete dönüştürmeye karar verdik! Bundan böyle Ev ve Sim Fişlerinin tamamı Llama Jetonu olarak değişmiş durumda!

LlamaZoom Jetonları, yeni özelliğimiz olan LlamaZoom’dan kazanılabilecek ve hem Ev hem de Giysi Kataloglarında ürün satın almak için (SimLira ile birlikte) kullanılabilecek.

Sahil Bölgesi

The Sims Mobile Sürüm 12 Waterfront Sahil Bilim Zindelik Merkezi

Aylar aylar sonra nihayet SAHİL Bölgesi’nin kilidini açmaktan ötürü heyecanlıyız! Sahil, iki yeni mekan ve yepyeni kariyer hikayeleri içeren yepyeni bir semttir. Şimdi bu semtte neler olduğuna göz atalım mı?

The Sims Mobile Sürüm 12 Waterfront Sahil Bilim Zindelik Merkezi

Zindelik Merkezi

The Sims Mobile Sürüm 12 Waterfront Sahil Bilim Zindelik Merkezi

Zindelik Merkezi, “Suda Bir Şey Olmalı” isimli kariyer hikayesine erişim sağlar. Aydınlanmanın yolunu, Aydınlanma Gurusu olarak keşfedin ve her şeyin yüzeyde göründüğü gibi olmadığını öğrenin.

Bilim Merkezi

The Sims Mobile Sürüm 12 Waterfront Sahil Bilim Zindelik Merkezi

Bilim Merkezi, “Derinden Bir Gümbürtü” isimli kariyer hikayesine erişim sağlar. Bir yüksek teknoloji araştırma laboratuvarında yeni bir tür arayışında olan bir deniz biyoloğu dünyasının derinlerine dalın. Araştırmanız bir sonraki büyük atılımı sağlayacak mı?

Oyun Seviyesi Arttı

The Sims Mobile Sürüm 12 Waterfront Sahil Bilim Zindelik Merkezi

Oyundaki maksimum oyuncu seviyesi 40’tan 50’ye yükseltildi. Seviye atlayıp SimPara gibi ödüller kazanabilirsiniz.

Alanların Kilidini Açma ve Mekan Değişiklikleri

Artık haritada görünen alanların (Çarşı Meydanı, Sahil vb) kilidini sırasıyla değil, seçtiğinizi açabileceksiniz.

Koleksiyon Güncellemeleri

“Ev Kataloğu”nu daha iyi organize etmek ve daha fazla koleksiyon sunmak için çabalarımızı sürdürüyoruz; bu nedenle bu koleksiyonları “Ev Kataloğu”nda mutlaka kontrol edin! İşte o koleksiyonların isimleri:

• Görev Başında
• Kaldırım Cazibesi
• Yorgun Ritimler
• Bebek Esasları
• Renkli Koruluk
• Banyo Esasları
• Şık Uyku
• Konsol Oyuncusu
• Banyo Bezi
• Taşra Rahatlığı
• Sıcacık ve Samimi
• Zarif Yemek Artıkları

Ana Hata Düzeltmeleri

• Android 11.1.1 sürümündeki bazı oyuncuların iOS 11.1 sürümününe güncellemelerinin istendiği bir sorun düzeltildi.
• İnternet İkonu Hobisinin Koleksiyonundaki “Toy Yayıncı İstasyonu” objesinin “Ev Kataloğu”ndan kaybolduğu bir sorun düzeltildi.
• Cerrah Kariyerinin Seviye 0’a ayarlanacağı bir sorun düzeltildi.
• Ayarlar menüsü butonunun seçilmesinin zor olduğu bir sorun düzeltildi.
• Akvaryumdaki balıkların geriye ya da yanlara doğru yüzdüğü bir sorun düzeltildi.

0

4 Yorum

 1. Abla bende nox app player ile oynamaya başladım nasıl seninki gibi oyunun arayüzünü küçültebilirim ve görüntü kalitesini iyileştirebirim ve senin yaptğın sims 2 cc leri var mı varsa nerede paylaşıyorsun?
  Ve bu güncellemeye bayıldım :)

  0
 2. Dün gece oyunu kapatırken arazi genişletmeyle ilgili çok iyi planlar yapmıştım sabah kalktım ki param yetmiyor önceden 3700 ken şu an 6565 hiç iyi olmadı bence bi de görevleri nasıl tamamlayacağımızı asla anlamadım

  0
 3. moda cevherlerini nasıl kazanacağız artık? eskiden günde 2 tane verirdi şimdi o da yok :( aktif oyuncular da haftalık etiketleri kullanmadığı için hiç toplayamıyorum. biri yardım etsinn

  0
 4. Sahildeki bilim merkezinim kilidi yok oyun hatasi mi anlayamadim her yeri acip orayi kullanamayinca sinir oluyorum napmam lazim bir tek bana mi oldu bu durum ? Asma kilit simgesi yok bir turlu gelmiyor olmayinca kilitr basip bu sefer mekani acamiyorum.

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir