The Sims Mobile Elle Nasıl Yüklenir? [Cihazınız Uyumlu Değil Problemi]

The Sims Mobil tüm dünyaya açıldığından beri sık sorulan sorulardan biri de “yükleme problemi” oldu haliyle… Eğer siz de bu sorunu yaşayanlardansanız, şu adımları izleyebilirsiniz:

Sorun 1-) The Sims Mobil’i, Google Play Store ya da App Store’da bulamıyorum. Aratıyorum ama çıkmıyor.

AppStore için: iOS kullanıcıları, App Store‘da The Sims Mobil olarak arattıkları oyunu bulamayabiliyorlar. Bu yüzden Freeplay ya da SimCity gibi Electronic Arts‘a ait uygulamalarının sayfalarından birine girerek, uygulama sayfasının altında bulunan “Geliştirici Uygulamaları” bölümüne ulaşın. Böylece bu geliştiricinin tüm uygulamalarının listesine ulaşabilir ve listeden The Sims Mobil’i bulup “İNDİR” butonuna basarak indirebilirsiniz.

Google Play için: Akıllı cihazınız üzerinden sadece bu bağlantıya tıklamanız yeterlidir, böylece oyunun Play Store sayfasına yönleneceksiniz:

Android için The Sims Mobile

Sorun 2-) Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil / Bu Öge Cihazınızla Uyumlu Değil Hatası

Eğer cihazınız (iPad ya da iPhone gibi) bir iOS işletim sistemine sahipse sanırım yapacak bir şey yok. Fakat Android sahibiyseniz ve işletim sisteminiz 4.1 üzeri bir Android ise, The Sims Mobil oyununu ELLE yüklemeyi deneyebilirsiniz. Şu şekilde:

1-) Öncelikle ApkMirror adlı siteden The Sims Mobil sayfasına girmelisiniz: ApkMirror

2-) Sayfanın altlarına doğru indiğinizde ALL VERSIONS adlı bir liste göreceksiniz. Şuna benzeyecek:

The Sims Mobile APK indirme Elle Kurma Manuel Installation

^^ Listenin en başındaki, en son/güncel sürüm olacaktır, ona dokunun (Hatta dilerseniz sürümü ve sürümün güncellenmiş tarihini inceleyin; eğer Google Play sayfasındakiyle eşleşiyorsa, o güncel sürümdür ve indirmeniz gereken sürüm de o olacaktır).

3-) SEE AVAILABLE APKS butonuna bastığınızda, sizi sayfanın aşağısındaki indirme bağlantılarının olduğu listeye yönlendirecek. Aşağıdaki görseldeki mavi çizginin bulunduğu yere dokunduğunuzda, indirme sayfasına gidersiniz:

The Sims Mobile APK indirme Elle Kurma Manuel Installation

4-) DOWNLOAD APK butonuna bastığınızda, The Sims Mobile APK dosyası inmeye başlayacaktır:

The Sims Mobile APK indirme Elle Kurma Manuel Installation

5-) İndikten sonra cihazınızın BİLDİRİMLER menüsünde “Dosya İndirildi” gibi bir bildirim olur. Ona bastığınızda dosya açılmaya çalışacaktır ve bu şekilde yüklemeye başlayabileceksiniz:

The Sims Mobile APK indirme Elle Kurma Manuel Installation

Normalde bu uygulama bende yüklü olduğu için böyle bir pencere çıkıyor Kİ bu, aynı uygulama dosyasının daha güncel olanını yüklemek yani uygulamayı elle güncellemek için yapabileceğiniz işlemdir. Yani eğer bu uygulamanın daha yeni versiyonunu bulursanız, onu bu yöntemle güncelleyebilirsiniz. Her neyse… Bu uygulamayı cihazınıza ilk kez yükleyecekseniz, böyle bir ekran çıkacak ve her iki durum için de YÜKLE butonuna basmanız gerekecek.

The Sims Mobile APK indirme Elle Kurma Manuel Installation

KURULUM bittiğinde bu pencereyi kapatmak için BİTTİ butonuna basabilir ya da butonuna basarak hemen oyuna başlayabilirsiniz.


NOT: “Uygulamaları elle yükleme” ayarınız kapalı ise YÜKLEME ENGELLENDİ uyarısını alırsınız. Oyunu yükleyebilmek için aşağıdaki işlemleri uygulayın.

The Sims Mobile APK indirme Elle Kurma Manuel Installation Yükleme Engellendi

AYARLARa dokunun ve…

The Sims Mobile APK indirme Elle Kurma Manuel Installation Yükleme Engellendi

BİLİNMEYEN KAYNAKLAR ayarını kaydırararak yalnızca bu yüklemeye izin vermesi üzerine bu ekrana TAMAM deyin. Böylece The Sims’i yükleyebileceksiniz.

The Sims Mobile APK indirme Elle Kurma Manuel Installation Yükleme Engellendi


EĞER BUNLARIN HİÇBİRİ İŞE YARAMAZSA…

Bir bilgisayarınız varsa, bilgisayarınıza ücretsiz olarak Nox App Player ya da Bluestacks kurarak bu uygulamayı yükleyebilir ve oynayabilirsiniz. Fakat bu uygulama oynatıcılar, Android işletim sistemi kullanır ve bu yüzden oyununuz, iCloud’a değil, Google hesabınıza kaydolacaktır. Yine de oyununuzu kaydedeceğiniz bir Twitter, Facebook ya da EA hesabınız varsa, oyunu bu hesaplara yükledikten sonra yeri geldiğinde kaydolmuş bu oyun verisini iOS işletim sistemli bir cihazda da kullanabilirsiniz.


RuBi’den Herkese Kucak Dolusu Sevgiler! Bol Simsli Günler!

36 Yorum

  1. Merhaba ben indirdim kaç kez yüklenmesini de yaptım fakat oyuna giriyorum daha açılmadan atıyor oyundan napicam benn ??

  2. Bende de Aynısı Oluyor
    473 Mb Yüklemesi İçin İnternet İstiyor Onaylıyorum Bir İki Saniye Sonra Kapanıyor ve Yükleme Yapmadan Atıyor android Sürüm 4.2.2
    Nasıl Olacak Bu İş
    Bu Oyunu Çok Seviyorum

  3. E benimkinde şöyle sorun var bende the sim mobileyi indiriyorum ama açılınca yani mavi ekran geldikten sonra TABLETİ KİLİTLİYOR!? Açmaya çalışıncada kilit gelmiyor hadi bunada bir çözüm bulun sıkıyorsa :( (kusura bakmayın sinirimi bozdu the sim mobile sürekli öyle yapıypr çıldıracağım tabletimin sürümü yüzündenmi kaynaklanıyor anlamadım 5.1 oysaki :/)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir