The Sims Mobile Şimdi Yayında Artık Tüm Dünyada İndirilebilir

The Sims Mobile Artık Bütün Dünyada İndirilebilir Durumda!

Çıkış tarihi yılan hikayesine dönen The Sims Mobile artık tüm dünyaya sunulmuş durumda! Hem ücretsiz hem de Türkçe dil desteği olan The Sims Mobile, iOS ve Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinizin uygulama mağazalarındaki yerini almış durumda! Artık tüm güncellemeleri resmi olarak uygulama sayfasından alabileceksiniz.

Önemli Not: iOS kullanıcıları, App Store‘da The Sims Mobil olarak arattıkları oyunu bulamayabiliyorlar. Bu yüzden Freeplay ya da SimCity gibi Electronic Arts‘a ait uygulamalarının sayfalarından birine girerek, uygulama sayfasının altında bulunan “Geliştirici Uygulamaları” bölümüne ulaşın. Böylece bu geliştiricinin tüm uygulamalarının listesine ulaşabilir ve listeden The Sims Mobil’i bulup “İNDİR” butonuna basarak indirebilirsiniz.

Bu oyunu ilk oynayanlardan biri olursanız, oyun size bu duruma özel olarak (The Sims 4: Get to Work’ten alışkın olduğumuz) bir tişört (ve ayrıca erkek Sim’lere özel bir tişört daha) ve bir halı hediye ediyor. Tişörtü “Create-a-Sim / Sim Oluştur & Görünümü Düzenle” ekranından, halıyı ise katalogta bulunan deponuzdan bulabilirsiniz:

The Sims Mobile Şimdi Yayında Artık İndirilebilir Dünya Çapındaki İlk Oyunculara Özel

Unutmadan… Erken erişim ile oyunu oynayanlar olarak oyun hakkında ne düşündüğünüzü belirtebilirsiniz. Ve elbette oyun hakkında hiçbir şey bilmiyor dahi olsanız, bundan böyle oyun hakkında türlü türlü rehberler ve oyun akışı hizmetinizde olacak. Haydi hep beraber The Sims Mobile oynayalım! ??

8 Yorum

    1. Eğer varsa bilgisayarından da oynayabilirsin Berker’ciğim. ? Bluestacks ya da Nox App Player gibi ücretsiz Android uygulamaları oynatıcısı kullanarak bu oyunu oynayabilirsin. Nox’u tavsiye ederim. Oynadığın oyun, Google Play hesabına kaydolur. Kaydolan oyunu istediğin Android cihazdan da oynayabilirsin.

  1. Oyunu indirdim banyoya yaptım sonra hiçbir şey yapamıyorum hedef listesi çıkmıyor bende eşimin teline indirdim ki onun teli benden daha düşük model ganarel Mobile gm5 benimki gm8 nedenini bulamıyorum yardım edermisiniz

    1. Merhaba! Günlük görevler listesinizi tamamen bitirdiyseniz yerine yenisinin gelmesi için 24 saat beklemelisiniz. ? Ama oyun sadece günlük görevlerden ibaret değil; SERÜVENLER bölümünden yerine getireceğiniz çeşit çeşit görevler mevcut ve yerine sürekli yenileri eklenecek. Ayrıca her hafta KISA SÜRELİ serüvenler de olacak (bunları, söz konusu zaman içerisinde bitirebildiğiniz kadar bitireceksiniz ve daha sonra yok olacaklar). Bu haftanın kısa süreli ve oyun içinden satın alamayacağınız özel ödüllü etkinliği için bu makalemize bakabilirsiniz: http://www.simdunyasi.com/simsmobile/quest-the-sims-mobil-kuvet-ruyalari-etkinligi-basladi

  2. Başka bir dünya oluşturulabiliyor mu acaba ben oynuyorum fakat yeni bir dünya oluşturulup oluşturulamadığını bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz lütfen

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir