The Sims, It Gets Better Projesine Ortak Oluyor!

EA Play canlı yayını sırasında The Sims takımı, LGBTQ üyelerini desteklemek ve oyuna yeni içerikler eklemek için It Gets Better projesine ortak olacaklarını söyledi. Sonrasında ise popüler bir YouTuber olan Joey Graceffa tarafından tanıtıldı. Aşağıdaki video kısmından EA Play canlı yayınındaki söz konusu sahneye ulaşabilirsiniz.

It Gets Better projesi 2010 yılında LGBTQ eylemci ve yazar olan Dan Savage ve kocası Terry Miller tarafından kuruldu. Başlangıçta projenin amacı LGBTQ üyelerinin intiharlarına sebep olan zorbalığa karşı koymaktı. Ve günümüzde It Gets Better projesi LGBTQ üyelerine ulaşmak için sosyal medyayı kullanıyor ve olumlu yönlerini gösteriyor.

Bu yeni içerikler, The Sims 4’e 18 Haziran tarihinde gelecek. Sonrasında da The Sims Mobile ile The Sims FreePlay’e gelecek.

 

Bir Yorum

  1. Kardeş , adamdan sana ne! Sana ne millet kimden hoşlanıyor ! Boşver kendin ol git kendin kimi seviyorsan sev Allah Allah! Bu yüzden dar görüşlüyüz , habire milletin ettiğine bakıyoruz. EA’e bu güzel destek için teşekkürler. Ve bunu bizimle paylaştıkları için SD ekibine teşekkürler :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir