The Sims Freeplay Görev Rehberi Açıldı!


Türkiye’de en az The Sims 3 kadar, The Sims’in iOS veya Android işletim sistemi kullanan akıllı telefonlar ile tabletler için tasarlanmış versiyonu olan The Sims Free Play de oldukça büyük bir oyuncu kitlesine sahip. Bu durumu sitemizde bulunan The Sims Freeplay bölümüne gelen yüzlerce yorumdan rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Uzun zamandır ilgili bölüme gelen yorumların büyük bir çoğunluğunun oyun içerisindeki görevlerde karşılaşılan sorunlar ile alakalı olduğunu görüyorduk. Uzun zamandır da bu bölümlerde en çok problemle karşılaşılan görevleri toparlayıp bir rehber haline getirmek istiyorduk. Bugün bu görevleri toparladık ve bir kısmı için detaylı rehberler hazırladık. Şu an için 15’den fazla görevin detaylı açıklaması sitemizde bulunuyor. İlerleyen günlerde bu sayı daha da artacak. Siz de bu bölümde olmasını istediğiniz görevleri buradan yorum yazarak ya da mail atarak bizlere iletebilirsiniz.

Rehberlere ulaşmak için yukarıdaki menüde “The Sims FreePlay” menüsüne gelerek, ardından “Görevler” butonuna tıklamalısınız.

1.584 Yorum

  1. Ya ben sim evlendiricem ama best frend de kaldım ilerlemiyor ve romantic te yaptırmıyor love is air görevini nasıl yapabilirim bide görevlere nerde bakılıyor levelim 11

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir