The Sims 4’ün Multiplayer Özellikleriyle Gelmesi Kesin Görünüyor.

Biliyoruz ki artık çoğu Simmer, The Sims 3 hakkında değil de The Sims 4 hakkında isteklerini dile getirmeye ve tahminler yapmaya başladı. Aslında bunu yapmamızı EA Games’in kendisi istedi ve henüz 2013’ün başında, The Sims 3 için 2013’te çıkarılacak olan eklentileri duyurdu. Bu da The Sims 3 hakkındaki merakımızı söndürdü ve bize yeni bir düşünce malzemesi verdi. O da tabii ki The Sims 4 oldu.

Henüz resmi olarak The Sims 4 hakkında herhangi bir bilgi bile olmazken onlarca düşünce ortaya atılmaya başlandı. Aslında bu düşüncülerin bazıları kanıtlara da dayanıyor. Mesela oyunun Multiplayer özellikleriyle piyasaya çıkma olasılığı. Biliyoruz ki Maxis artık yeniden The Sims’in bir parçası. Henüz 2013’ün başlarında Maxis tarafından verilen iş ilanlarında Multiplayer ve Online konularında bilgisi olan kişilerin işe alınacağı ve yapılacak projenin tüm oyun dünyasını etkileyeceğini de notlara düşmüşlerdi. Ayrıca bu iş ilanından yalnızca birkaç hafta sonra yine Maxis tarafından ”gelecek The Sims oyunu” başlığı altında yine bir iş ilanı bulunyordu. Bu iş ilanında da işe alınacak kişilerin Online konularda oldukça bilgili olunması isteniyor.

Ayrıca Maxis imzası taşıyan SimCity’nin 2013 versiyonunda bile internet bağlantısı olmayan kişiler oyuna bağlanmıyor ve internet bağlantısı oyunda önemli bir yer tutuyor. Ayrıca yalnızca SimCity değil neredeyse piyasaya çıkan tüm büyük oyunlar artık multiplayer desteği ile piyasaya çıkıyor.

Bir Yorum

  1. Multiplayer ve online ozelliklerini istemiyorum sahsen. Multiplayer belki sehirden sehire misafir olarak gitme seklinde gerceklesebilir mahsuru yok ama online olmasin. Hele sadece online hic olmasin. Tum buyuk oyunlardan farki olsun Sims’in B|

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir