The Sims 4’ün Mac Sürümü İçin Çalışmalara Başlandı.

 Eylül ayının başında PC kullanıcıları için satışa çıkan The Sims 4’ü çoğu Mac kullanıcısı kendi platformları için dört gözle bekliyordu.  EA dün The Sims 4’ün Mac içinde geliştirilmeye başlandığını duyurdu. Bildiğiniz gibi The Sims 3 hem PC hemde Mac ile çalıştırılabiliyordu. Bu sistem yanında Mac kullanıcıları için çok fazla sorun getiriyordu. EA’nın tekrar Mac için özel oyun geliştiriyor olması bu sorunların hepsini yok edecektir diye düşünüyorum.

Apple

0

13 Yorum

  1. İlerleyen zaman da(En az 1.5 yıl) mobil oyununu da yaparlar ama bayağı kısıtlanmış bir biçimde.

   0
 1. Evet bence de.Smart Phone ve tabletler de Sims Free Play gayet iyi bir konumda su an.Yeni yapacaklarini zannetmeyesine hak veriyorum.Hem zaten su an SimCityBuildIt le ugrasiyorlar.Yakinda o da gelecek.Hem bu gelecek olan sims 4 un grafiklerine oldukca yakin.Benim hosuma gitti.SimsFreePlay cok hosuma gitmedi.Hosuma gitmesinden ote aslinda sarmadi diyebilirim
  .Fakat sanirim SimCityBuildIt i oynayacagim. :) :)

  0
 2. Ben sims 4 almistim windows kullaniyorum su an. Ama yakin zamanda mac kullanicam. Yani mac icin olan surumunu ayri mi satin almak zorundayim?

  0
 3. Evet.Cunku bu hazirlamaya basladiklari “Mac” e ideal.”Mac”e ozel uretiliyor.Windows’a ayri.Yazida da bahsedildigi gibi bir cok sorunu onlemek icin yapilmis.Eklenti paketlerininde ayri cikacagini dusunuyorum,ben.

  0
 4. Bildiğim kadarıyla ayrı satın almak zorunda değiliz. SimCity’de olduğu gibi bir versiyonunu alıp Origin’e kaydettirdiğimiz zaman diğer versiyonunu ücretsiz indirme hakkına sahip olacağız. Eğer öyle değilse Collector’s Edition’a verdiğim para çöp ..

  0
 5. The Sims 3 için Windows-Mac sürümü beraberdi öyle olması daha güzeldi bence. Sonuçta baştan hataları düzeltedebilirlerdi yani bahane üretmesinler.

  0
 6. Iremin dedigi gibide olabilir cunku ben onu hic dusunmemistim.Originden silip tekrar kodu girdiginde mac isletim sistemi oldugunu fark eder ve oyle indirirse gayet iyi.Eger oyle bir sey yapamiyorlarsa “Eyvah,eyvah” kesin isyan cikar.

  0
 7. Burkay The Sims Freeplay sadece akıllı telefonlar için. Mac OS X çok daha farklı bir işletim sistemi. İnşallah yakında gelir.

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir