The Sims 4’te Emzirmek & Yeni CAS Görüntüsü

Son açıklanan bilgilere göre The Sims 4’te, The Sims 3’ün aksine emzirme olacak. Bunun yanı sıra The Sims 4’te yine biberon kullanabileceğiz ama artık biberonlar The Sims 3’teki garip renklerinden sıyrılıp beyaz renge bürünmüşler.  Bunlara ek olarak biraz önce The Sims’in Facebook sayfası yeni bir CAS görüntüsü yayımladı.

39 Yorum

  1. Yaklaşık 3 senedir bu site için haberler hatta videolar çeviriyorum. Elbette yaptığım hatalar oldu ve olacak da. Ancak ”insanlar” bu hataların insanlık hali olduğunu bilir ve onları alttan alır. Ancak bazı varlıklar vardır ki kendi yaptıkları onca hatayı görmez ama milletin yaptığı en ufak bir hataya laf ederler. Bir daha milletin hatasıyla dalga geçerken lütfen kendi yazdıklarına bir bak. Çünkü dalga geçmeye çalışırken dalga geçilen sen olabilirsin.
   Şimdi sana birkaç hatanı söyleyeceğim. Bu hataları düzelt ki bir üst satırda söylediğim duruma düşme.
   *Her şey kelimeleri ayrı yazılır. Eğer anlayamıyorsan sana bir tekerleme ile öğreteyim: Şey öyle bir şeydir ki o şey her zaman ayrı yazılır.
   *Backyard Sims kelimeleri Arka Bahçede Sims anlamına gelmiyor.
   *Yazılarında birçok anlatım bozukluğu var.
   *everything is attached to my fishing here… cümlesini de sen uğraşmadan düzelteyim. ”Everything that attached to my fishing is here” Ayrıca bu cümledeki kullandığın kelimeler de yanlış ancak ben sadece cümlenin yapısını düzeltiyorum.
   *Faliyet değil faaliyet olmalıydı.

   Seni daha fazla güldürmeden yorumumu burada sonlandırayım.

 1. Sanırım emzirme olayı Medieval’da da vardı (yanlış da biliyor olabilirim) bence ufak ama mantıklı bi hamle olmuş eklemeleri. (Bu arada siteye pek aşina değilim, uzaktan takip ediyordum sınavlar dolayısıyla bu cumartesi fene girince bitecek şükür ki :D daha aktif olmak istiyorum üye olma var mı yoksa her seferinde e-mail ve adımı yazmam gerekecek mi?)

  1. Sitemizde üyelik bulunmuyor fakat E-Mail ve adınızı bir kere yazsanız yeterli.

  2. Hoşgeldin :) LYS’de başarılar. Sitemiz blog bu sebepten ötürü üyelik yok ancak internet çerezleri(cookie) alımı açıksa, isim e-mail falan tekrar tekrar girmene gerek yok. Kendiliğinden otomatik dolu gelir.

 2. Anladım :) peki olur da adımı degiştirmek istersem direk silip yenisini yazınca kabul olur mu (bu arada haberin altını gereksiz yere doldurmayım eğer yardım sayfası gibi bir şey varsa link atın okurum)

 3. The Sims 4’te Çocuklar Artık Daha Yaratıcı
  Sims 4’te ufaklıkların sanatsal çalışmalarına bir yenisi daha ekleniyor. Rivayete göre toddler’lar artık makarna sanatıyla yaratıcılıklarını gösterebileceklermiş :)

  Not:Alıntıdır

 4. 30. Yorum. Ov yeah! Bana ödülümü verin :D XD SIMS 3’te de child evresindeki çocuklar yemek yapabiliyordu. Çocukların oyuncakları arasında oyuncak fırın var. Onu satın alınca Brownie yapabiliyorduk.

 5. Burkay toddler ları CAS de yaratamayacağımızla ilgili bir söylenti var bu konuda hiç bilgin var mı?

  1. Biz de birkaç gündür bunu tartışıyoruz aslında. Şu anki görüntülere bakacak olursak CAS’taki yaş evresi child’dan başlıyor. Ama belki de ilerleyen zamanlarda eklerler :D

 6. Bence yeni cas sistemini göz önüne alınca toddler yapılmaması en doğrusu gibi. Sonuçta toddlerların küçük yüzlerini şekillendirirken kendimizce sevimli simler yaptığımızı düşünüp büyüdüklerinde bir fiyaskoya donusmelerini izlemektense genetik açıdan en uygun kombinasyonu oyunun kendisinin seçmesi daha mantıklı geliyor bana :D

 7. Estetik ameliyat özelliği vardı da benim haberim mi yok? Neden bahsediyosunuz?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir