The Sims 4’te Açık Dünya Mümkün Olabilir Mi?

Hepimizin The Sims 4’te en sevmediği özellik hiç kuşkusuz yanımızdaki araziye giderken yükleme ekranıyla karşılaşmamızdır. Hiç değilse bulunduğumuz bölge açık bir yapıya sahip olsun diye düşünmüşüzdür. The Sims’in resmi Twitter sayfasında paylaştığı bir görüntü bizlere bu konuda ümit verme niteliğinde.

Ayrıntıyı yakalayamadınız mı? Daha yakından bakalım:

Eğer önceki görüntülerdeki gibi bir yanıltmaca değilse yükleme ekranlarının azalacağı konusunda hala bir ümit var gibi görünüyor. Bekleyip göreceğiz.

8 Yorum

  1. İnaşallah olur demek Sims 3 ders almışlar bakalım.
    Bende tek tek indirmek yerinde full olarak çıkması bekliyeceğim inernete düşmesini .

  2. Aynı mekan içinde başka bir ev yapmışlar açıklaması bu :D oyunun motorunda aynı anda birden fazla arazinin açık olması şeklinde bir ayar yok… Bu resim de havuz güncellemesi sırasında gelmişti şimdiye kadar böyle bir şey duyardık herhalde olsaydı

    1. Oyunu pek oynamadım ama sanki o kaldırım kısmını biz build mode’dan yaratamıyorduk.

  3. Sims 2’de ki apartman sistemi gelebilir yakında. Ballandıra balkandıra anlatırlar ondan sonra.

    1. Pek dikkat etmemişsin galiba. Bulunulan arsanın ve mahallenin çevresindeki olanları görebiliyorduk. Mahalledeki diğer arsalarda olan biteni göremiyorduk ki yükleme ekranları bu yüzden var zaten.

  4. Ben olacağına inanıyorum. Get To Work ten haber bile yokken The Sims Facebook sayfasında bir fotoğraf paylaşmıştı. Bu fotoğrafın köşesinde bir hasta fotoğraftaki evin kapısındada bir polis vardı. Bu da bir ayrıntı olabilir. Ama çok uğrasılması gerek. Aslında baya oldu ama bir kere simsin yapımcılarından ilgili bir twiter da Bazı şeyleri yeniden yapması zor diye bir şey görmüştüm. Açık dünya olmasa bile şu her arsaya girdiğinde yükleme ekranı gelmesi kalkabilir. İnşallahda kalkar. İnşallah açık dünya olur daha doğrusu :D

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir