The Sims 4’e Yeni Bir Güncelleme Yayımlandı! [ 15/06/2017]

Herkese merhaba! Biraz önce The Sims cephesi tarafından önümüzdeki hafta satışa çıkacak olan The Sims 4 Fitness eşya paketi için hazırlık niteliğinde olan bir güncelleme yayımlandı. Yeni güncellemede diğer güncellemelerden farklı olarak birkaç oyun hatasının düzeltilmesi dışında maalesef başka farklı hiçbir özellik eklenmemiş olsa da düzeltilen birkaç oyun hatasından bahsedelim:

-Simler artık jakuzilerde durmaları gereken süreden fazla durmayacaklar ve jakuzilerin içine ellerinde içecekleriyle dalamayacaklar.

-“Executron Executive Desk Throne” isimli sandalyenin çalışma masalarıyla ilgili olan bir hatası giderildi.

-Çocuk Simler makyaj masasını otomatik olarak (komut verilmeden) kullanmayacaklar.

-Simler ulaşamadıkları bovling alanlarını kullanmaya çalışmayacaklar. Ayrıca bovling oynarken zemin değiştirildiğinde ortaya çıkan görüntü hatası kaldırıldı.

Ayrıca eğer Origin üzerinden otomotik güncellemeyi aktifleştirdiyseniz Origin’i açtığınızda oyun kendiliğinden güncellenecektir. Aksi taktirde The Sims 4 oyun ikonuna gelip sağ tıklayarak “Update Game” seçeneği ile oyununuzu güncelleyebilirsiniz.  Sıradaki güncellemede görüşmek üzere!

6 Yorum

    1. Sil tekrar yükle ben mod indirdiğimde yeniden ingilizceye dönüyor oyun silip tekrar türkçe yama kuruyorum düzeliyor

  1. Meraba ben the sims 4 free play indirdim telefonuma ama videolarda gördüğüm gibi olmuyo mobile mi indirmem gerekiyo acaba bide telwfondada turkce oluyomu ? tskler

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir