The Sims 4’e İki Kala

Bir süre önce The Sims 3 için 9 eklenti ve 9 eşya paketi olmak üzere toplam 18 tane paket yapılacağını öğrenmiştik. 8. eklenti paketinin de resmileşmesinden sonra(8. eşya paketinin de ”Seaside” isminde olacağını öğrenmiştik) The  Sims 3 için geriye yalnızca bir eklenti paketi ve bir eşya paketi kaldı. The Sims 3: Seasons’ın çıkışının ardından(The Sims 3: Seaside Eşya Paketi’nin Seasons ile Supernatural arasındaki kısa zaman diliminde çıkması bekleniyor) ocak ayı içerisinde 9. eşya paketinin ve mart ayı içerisinde de 9. eklenti paketinin çıkması bekleniyor.(9. eklenti paketinin üniversite ve apartman hayatını konu alması bekleniliyor) Bu da The Sims 3’ün 2013’ün ilk çeyreğinde tamamlanmış olacağı anlamına geliyor.

(Benim düşünceme göre) haziran ayı içerisinde yapılacak olan E3’e yetiştirilmesi beklenilen The Sims 4’ün nisanın sonunda ya da mayısın başında duyrulması bekleniliyor. Ayrıca şubat ayında çıkacak olan SimCity 5’te de The Sims 4 ile ilgili birkaç ”Easter Egg” görülmesi muhtemel görünüyor.

17 Yorum

 1. EA 9 eklenti çıkacağını doğruladı mı? Keşke 10 olsaydı, en başından beri 10 deniyordu. Bu arada The Sims 4 yakın zamanda çıkacak gibi.

  1. Güncelleme yaparken aşağıdaki eklenti çubuğunda toplam 18 The Sims 3 eklentisi görülüyor. Yani büyük ihtimalle doğru.

  1. Hayır gerçek değil, bu videonun daha önceden gerçek olmadığını yazmıştım. Ama bu video Sims 4 hakkında bize ipuçları verebilir. The Sims 4’ün bundan daha kötü olacağını hiç sanmıyorum.

 2. Belki 2 tane daha koymaya üşenmişlerdir :D acaba son 2 paket (eşya-eklenti) ne olacak?

  1. Yazıda da bahsettiğim gibi son eklenti paketinin üniversite ve apartman hayatıyla ilgili olması bekleniyor. Eşya paketini tahmin etmek ise oldukça zor.

 3. Bence de üniversiteyle ilgili olacak. Ama apartman hayatına ne ekleyebilirler ki?

  1. Daha önce The Sims 2: Apartment Life oynadıysan ne demek istediğimi daha iyi anlarsın.

 4. bence sims aşırı gerçekçi olmamalı. eğlence temeli üzerine yapılmalı grafikleri de göz yormayan, aşırı detaylı olmayan şekilde yapılmalı sims bir oturuşta 4 saat oynanacak bir oyun

 5. Ben EA nın yerinde olsaydım son 3 paket (birisi SP8 ya )
  The Sims 3:Bathroom&kitchen&modern Stuff
  Artık bu stuff ile yepyeni modern banyo ve mutfak lara sahip olacaksınız
  Eşyalar 2 tuvalet 2 Duş 3 küvet 5 ışık 4 tezgah 2 jakuzi (daha fazla yer seçeneği olacak)
  2buzdolabı 4masalı tezgah 3ocak 4adet mutfak aleti 1 şelale 4musluk 8Bar sandalyesi 4 bar
  40 yeni eşya
  The Sims 3 : The University EXPANSION PACK
  Artık Teen evresindeki simler universiteye gidiyorlar
  ÖZELLIKLER
  Isterse evden universiteye gidecek ister yurta kalacak
  Odalar baya bi geniş olacak odanızda arkadaşlarınız gelecek (tabi odanızın kapısının üstüne giremez işareti koymadıysanız)
  Odalarda küçük bir buzdolabı olacak
  Odada isterseniz iki kişi kalabilecek banyo olacak (iki kişilik odalar daha ucuzdur
  Iki şehir var (world advanturesteki gibi olacak )
  Birinci şehir Kumsal alan gibi(mesela los angles e benzer)
  Ikinci şehir çimenlik sunset valleye benzer
  Yeni yatak şekli
  2 yeni yatak şekli (bildiğimiz TS2AL dan) açılır kapanır yatak yanında combizasyon olarak 2 kitaplık ve 2 dolap var diğeri birleşik ranza üstünde yatak altında dolab var. Üniversitede koca bir yurt olacak ama yurt içinde herşeysi olacak şunlar
  Yemekhane
  Tuvalet
  Park
  Araba yerleri
  Havuz
  Gym
  Kayıt yeri
  Market
  Büyük parti salonu (parti olmadığı zaman basketbol yeri olacak
  Cinema salonu
  Kalacak binalar

  *Mesajlar birleştirildi*

 6. Yanlışlıkla yine bastım
  Erkekler için 5 bina olacak tek kişilik odalar olacak kızlar için 5 tane
  Ikea ya benzeyen yerler olacak
  Resturantlar geliyor ama sistem nightlife daki gibi değil siminiz sadece oturup garsonu bekliyecek ama yönetici olacak
  Universye için özel okul var mesela sunset valeyde universte olacak LIMITED EDITION da bir yatak odası seti ve bir banyo seti gelecek
  The Sims3 AQUA water STUFF PACK
  Bu paket hep eğlence teması olacak büyük roller coaster şeklide trenler olacak yeni asansörler gelecek yeni atlama tahtası ve su kaydırağı gelecek(hani sims 3 seasons la gelecek ya) hortum şeklinde su kaydırakları gelecek evimize alabileceğiz pool bölümünde yeni bir özellik var
  Bir kalem olacak. O kalemle istediğiniz havuz şeklini çizeceksiniz yuvarlak duvarlar gelecek havuz yuvarlağını ayarlamak gibi jakuziler havuza benziyecek ama oturulmayack suyun rengi değişicek havuz gösterileri olacak(biraz expansion packe benzedi) Ve bitti YORUMLARINIZI BEKLIYORUM …

 7. Merhaba arkadaşlar.Bence Sims 4 o kadar iyi olmayacak.
  Farkettiniz mi grafik çok berbat ama duvarda (göreceksinizdir klipte)o öpücük resmi bayağı güzel olmuş.Bende son sims 3 eklenti paketi university life var ama bir arkadaşımızın anlattığı gibi olsa hiç fena olmaz :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir