The Sims 4’e Yeni Güncelleme ve Paket Mi Gelecek?

SimGuruKate, The Sims Ekibinin Twitter’da Eylül 2018’de herhangi bir yamaya / güncellemeye sahip olmayacağını açıkladı. Fakat iki konu hakkında ilgi çekici açıklamalar yaptı.

Her şeyden önce, Ekim ayında yeni bir içerik güncellemesi olacağını doğruladı. Ne olduğunu söylememesine rağmen,Fun Free Stuff olacağını söyledi. Bence bu güncelleme ile The Sims 2 oyunundaki gibi dikiş makinesi vb. gelecek.

İkinci olarak, bu yıl yeni bir paket geleceğini açıkladı. Fakat SimGuruKate bunun ne olacağından bahsetmedi. Merhaba SimFam! Ekim ayı için gerçekten eğlenceli ücretsiz içerik ve bu yıl içerisinde bir paket çıkaracağız. (Son dakika sorunlarının olmadığını varsayarsak.) Takipte kalın…

Bu yazıya bakmak isterseniz buraya tıklayın.

Bakalım The Sims 4’ün 3 yıl daha devam edecek son yıllarında bize başarılı bir oyun sunacaklar mı? Sizce ne gibi güncelleme ve paketler gelecek? Ve son olarak sizin beklentiniz ne?

Umarım The Sims 4 mazide kalmaz hep kalbimizde durabilir.

Hepinize İyi Eğlenceler Ve Mutlu Simlemeler! ?

5 Yorum

  1. Universty life gelmeli artık, bence yaşam biçimlerini eklemeye uğraşmasınlar. Güncelleme ile de umarım arabalar gelur ve oyunun teen-child yaş evresi arası yeni bir evreye çok ihtiyacı var çünkü child’den teen’e geçerken büyük bi evrim oluyor :O

  2. sürekli düşünüyorum acaba ea university life pakedini ne zaman çıkaracak… umarım bahsettiği paket budur?

  3. Boş alanlara arsa yapmak için bir güncelleme istiyorum evler çok az az yer var

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir