The Sims 4’e Eklenecek Yeni Kariyerler Duyuruldu!

Bir süredir dillerde dolanan yeni kariyerler haberi SimGuruRyan tarafından onaylandı! Aralık ayında gelecek olan ücretsiz güncelleme ile oyuna iki yeni kariyer eklenecek. Business kariyeri ile iş hayatında zorlu mücadeleye dahil olabilir ya da Athletic kariyeri ile sıkı bir vücut yapıp fit bir sporcu olabilirsiniz. Her meslekte olduğu gibi bu iki meslekte kendi alanında dallara ayrılıyor. Bunlar;

 • Business: Yatırımcı, Yönetici
 • Athletic: Vücut geliştirmeci, Profesyonel sporcuasdasd

 

0

12 Yorum

 1. Aynen daha fazla kariyer bekliyordum.Acaba ek pakete falan mi sakliyorlar. :S Aklimda sorular… :D

  0
 2. En Azından Science yada Medicine Mesleği Eklenmeliydi En Çok Kullandığım Meslekler Bu İkisi

  0
 3. ilk fragman bakıldığında
  basketbol oynayan adam vardı zaten güzel şeyler gelecek kesin
  bakalım aralık 1 ay daha var

  0
 4. Her ay böyle ufak ufak şeyleri update ile ekleyeceklerse okey fakat saldım çayıra mevlam kayıra yapmamaları lazım. Çünkü Sims 4’ün 40 fırın ekmek yemesi lazım.

  0
 5. Gençler sonuçta bir eklenti değil bu. Çok kasmayın. Sonuçta adamlar 3 ayda oyunu çıktığı günden bu yana çok daha güzel yaptılar. Güncellemeler bunlarla da kalmayacağından eminim her eklenti paketinde bazı özellikleri zaten güncelleme ile ekliyorlar.

  0
 6. Ciddi misiniz? Gerçekten mi? Simlerimiz evlerinin önünde kayboluyorlar ve tek fark farklı paralar almaları! Jobs kısmına sadece yeni bir başlık ve resim ekleyip, alacakları parayı değiştiriyorsun bu kadar. Ancak hepsi aynı neticeye varıyor… EVİMİZİN ÖNÜNDE KAYBOLUP BELİREN SİMLER!!

  0
  1. Ne bekliyordun? Güncelleme ile ne eklerlerdi? “Yeni meslekler” dediler zaten öncede. Kim kafasından uydurdu simleri iş yerinde göreceğiz diye merak ediyorum…

   0
 7. Daha Fazlası Olabilirdi.Umarım Aralık’ta Daha Çoğunu Görürüz,2015’tede De…2015’te Oyun Çok Oynanılırsa Belki Ek Paketleride Çıkar Ve Böylece Daha Çok İş Yani Meslek Çıkabilir…Bence Çıksın.Daha Çoğunu İstiyoruz!The Sims Severleriyiz,Bundan Dolayı Yeni Yeni Meslekler İstiyoruz!

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir