The Sims 4 için Yeni Bir Eşya Paketi: Böcekler? [GÜNCELLENDİ]

The Sims 4’ün yapımcılarından biri  ve aynı zamanda eşya paketi ekibinin lideri olan SimGuru Graham birkaç gün önce Twitter üzerindeki avatarını “soru işareti logosu” ile güncelledi. Yeni eşya paketleri duyruldukça paketin logosunu Twitter Avatarı yapmasına alışkın olduğumuz Graham Nardone çok geçmeden avatarını bir hamam böceği logosu yaptı.

Kısa bir süre sonra bu hamam böceği logosunun Avusturalya’da bulunan “Axis” isimli bir Böcek imha şirketine ait olduğu ortaya çıktı. (Maxis’e çok benziyor değil mi?)

Ardından Graham gün aşırı aynı firmaya ait olan diğer görseller ile ve tuhaftır ki firmanın sitesindeki aynı sıralama ile avatarını güncellemeye devam etti. (Şuana dek örümceğe kadar güncellendi.)

Tüm bu logoların The Sims 4’ün resmi paket logolarına benzemesiyle birçok sosyal medya kullanıcısı Nardone’un  yeni gelecek eşya paketi hakkında ipucu verdiğini; bir kısım, oyuna yeni yamayla hayvan kontrol NPC’sinin eklenebileceğini -Ki bu da 3 aylık önizleme videosunda neden yer almadığını açıklıyor, ayrıca 4 Şubat’ın The Sims’in doğum günü olması şerefine böyle bir güncelleme getirilebileceği fikri de bu düşünceyi destekliyor gibi- bir kısmı ise Nardone’un sadece trollemiş olabileceğini dile getiriyor.*SimGuru Graham twitter üzerinden tüm bu paylaştıklarının “komik” birer şakadan ibaret olduğunu duyurdu. Dolayısıyla ortaya atılmış tüm spekülasyonlar yalanlanmış olurken; Nardone, eşya paketleri hakkında resmi duyurudan önce ipucu veremeyeceklerini hatırlattı.

Peki sizler bu gelişmeler hakkında neler düşünüyorsunuz aşağıdan bizlerle paylaşmayı unutmayın!

 

0

12 Yorum

 1. Yinemi eşya paketi ya daha yeni çamaşır şeysi çıkmıştı.Küçük küçük paketler çıkarıyorlar almayıncada oyundaki eksikler gözüne çarpıyor insanın.40 lirada bir eşya paketi için çok pahalı.Euro kuru 4,50yi geçiyor ve fiyatlar artmaya başlıyor bu sefer.Keşke bu eşya paketleri ve game packlerle gelenleri güncellemeyle getirseler ne güzel olurdu.Sadece cats and dogs,city living gibi büyük paketler parayla satılsa ne güzel olur ozaman oyun daha çok alınır hiçmi kafası çalışmıyo bu EA’in.

  0
 2. Eğer denildiğinde gibi güncelleme ile gelecekse güzel. Ama eşya paketi için böcekler çok yetersiz, geliştirilmesi zor bir konu.

  0
 3. Gelebilir çünkü oyun Sims 2 oyununda vardı.
  Güncelleme ile gelecek gibi duruyor
  Örnek dadı olduğu gibi
  Yemekleri böcek saracak
  Güzel bir güncelleme olduğu kesin

  0
 4. microsoft EA i satın alcak gibi bir söylenti dolaşıyor umarım doğrudur.Ne paragöz insan bunlar be.

  0
  1. İnşallah Ertan umarım sims 4 istediğimiz hali alır.Microsoft sims 4’ü Tl ile satsa çok güzel olur yada dediğimiz gibi eşya paketleri ve game packlerle gelenleri güncellemeyle getirseler.

   0
   1. hayır eren yani normal değil ki bu kadar açgözlülük.Star wars battlefront 2 de yaptılar bunu 1000tl oyun içeriği mi olur ya.Sonra kendi başlarında patladı oyun.Zırvanadan çıktılar artık var ya EA batmasını istediğim firmaların başında geliyor.Başka insanlarda sims yapabilir ama EA sürekli ona buna telif attığı için yapılamıyor.

    0
    1. Aynen fiyatları çok yüksek sadece Steam ucuz oyun satıyor ve Tl ile satıyor.Steam keşke sims 4ü satsa sims 3 satılıyor sadece steamda.Bu gidişle batıcak zaten EA

     0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir