The Sims 4: Vintage Glamour Çekilişi![Açıklandı]

Eğer nostalji benim işim diyorsanız tam size göre bir haberimiz var. Oyuna oynanabilir özellik olarak uşak, beyhudelik masası ve dünya küresi şeklinde bar ekleyen ve tabii ki bu özelliklerin yanı sıra onlarca yeni eşya, kıyafet ve saç ekleyen The Sims 4: Vintage Glamour Eşya Paketi için bir çekiliş düzenliyoruz.

Öncelikle çekilişe katılabilmeniz için The Sims 4’ün ana oyununa sahip olmanız gerektiğini hatırlatmak istiyor ve çekilişe katılmak için gereken diğer şartları açıklıyoruz:

 • Facebook ve Instagram sayfamızı beğenmeniz;
 • Bu sayfaya katıldığınıza ve yukarıdaki işlemleri yerine getirdiğinize dair yorum atmanız gerekiyor.

Ayrıca Sim Dünyası’nın Facebook grubunda aktif olarak paylaşım yapan kişilerin adları çekilişe iki kez yazılacaktır. Eğer siz de çekilişi kazanma şansınızı ikiye katlamak istiyorsanız grubumuzda aktif olmayı unutmayın!

Çekilişin sonuçları 11.11.2017 tarihinde açıklanacak. =)

Çekilişin kazananı: Cess277! 

Cess277’nin bize buraya yorum yollarken yazdığı e-mail ile burkay@simdunyasi.com mail adresine teyit e-mail’i atması gerekiyor.

0

28 Yorum

 1. Her iki medyadan da takip ediyordum çekilişe katılmak istiyorum ve simdünyasında aktifim daima

  0
 2. Facebook ve Instagram da takipçinizim sims ile ilgili çoğu bilgiyi de bu güzel site sayesinde öğrendim umarım hayatım da bir kez olsun şu çekilişlerden birşey kazanırım, Teşekkürler :)..

  0
 3. cats&dogs çıktı ama gözü tırmalayan buglar çok. bir rehber yayınlaycakmısınız haber bile yapmadınız. inş bir sonraki ek paket mevsimler olur..

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir