The Sims 4 Vampires Game Pack’ten Heyecan Verici Haberler

The Sims 4 Vampires Game Pack canlı yayınını izlemeden önce, vampirler hakkında öğrenmek isteyebileceğiniz birkaç heyecanlı nokta var…

Destansı Orgu Çalmak

Vampir olduğunuzda, sonsuza kadar yaşarsınız ve yeni hobiler edinmeniz gerekir. Org çalmak Siminiz uyumadan önce, gün doğarken ve kasabanın kalanı uyanırken vaktini değerlendirmek için harika bir fırsat sunar.

Forgotten Hollow’da Sessizce Gezinmek

Vampir Oyun Paketinde yeni bir dünya var: Forgotten Hollow. Geceler burada daha uzun sürüyor, böylece vampirlerinizin alev alma riski daha da düşüyor ve kendinizi geliştirmeniz için mükemmel bir ortam yakalıyorsunuz. Bu dünyada, gotik mimarisi, sisle kaplı sokakları ve Vlad’ın merkezde gururla dikilen unutulmaz heykeliyle birlikte oldukça eski bir hissi deneyimleyeceksiniz.

Antik Vampir Güçleri Kazanmak

Yarasaya dönüşmek, belli belirsiz bir şekilde havada seyahat etmek, diğerlerinden daha da çekici olmak, zihin kontrolü ve daha birçok şey! Bu özel güçleri kullanarak neler ortaya koyacağınızı cidden merakla bekliyoruz.

Yeni ‘Kirli’ Görünümlü Dekor

The Sims 4 City Living ve The Sims 4 Vampires Game Pack’e birkaç kirli dekor seçeneği eklendi. Yeni yırtık pırtık duvarlarla ve örümcek ağlarıyla birlikte bütün mekana tozlu, eskimiş gotik bir hava katabilirsiniz.

Tabutlarda Uyumak ve Woohoo Yapmak

Yeni woohoo mekanlarını ne kadar çok sevdiğinizi biliyoruz ve bizde tabut tasarlarken, woohoo seçeneğini de ekledik. Animasyonu ise oldukça eğlenceli, vampir Siminizin de seveceğini düşünüyoruz. Aynı zamanda, yarasa formunda woohoo yapabileceğinizi de söylemiş miydik?

Vampirler, Hadi Canım!

Vampirlerin kendisinden bahsetmeden bu listeyi bitirmek istemedik. Düzenlenebilen karanlık formları, dişleri, parıldayan gözleri ve daha fazlası… Ne tarz vampirler oluşturacağınızı görmek için gerçekten çok sabırsızlanıyoruz!

3 Yorum

    1. Oyun henüz çıkmadığı için dil dosyası da ortalıkta yok. Dil dosyasının uzunluğuna göre değişebilir süre.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir