The Sims 4 Seasons Korkuluk Patchy (Patchy the Straw Man) Rehberi

BAHÇEYE YARDIM EDEN BİR KORKULUK

The Sims 4 Seasons’ın yeni eklentilerinden birisi de bahçenize mükemmel bir şekilde yakışacak olan bir korkuluk. Normal bir korkuluk gibi görünüyor olabilir fakat bu eşsiz, mükemmel, arkadaşçıl bir korkuluk.

KORKULUĞU HAYATA GEÇİRME VE ARKADAŞLIK

Patchy’i Build Mode’da ”Outdoor Activities” bölümünden 450 Simeleon vererek ve 3 renk seçeneğinden birini seçerek alabilirsiniz. Eğer korkulukla 6-12 kez konuşursanız onun arkadaşı olmuş olacaksınız. Bir süre sonra ”Ask for Gardening Tips” diye bir seçenek göreceksiniz. Bu seçeneğe tıkladığınız durumunda Create-a-Sim bölümünüze korkuluk kıyafeti gelecektir.

Artık arkadaşınız olmuş olan Patchy işlerinize ve bahçenize yardım eder. Evinizde duşunuzu ve yatağınızı kullanmaz. O iyi bir misafir!?

Patchy iyi arkadaş olduktan sonra saat gece 12’de yerine gidecek ve korkuluk olmaya devam edecektir.

Patchy ile WooHoo da yapabilirsiniz. Fakat bebek yapmayı maalesef deneyemezsiniz. Aslında yapmanın bir yolu var. Bu yol şu:

  1. ”Ctrl + Shift + C” tuşlarına aynanda basıp hile barını açın.
  2. ”testingcheats true” yazın.
  3. Patchy’ye ”Shift” ile tıklayıp ”Add To Family” seçeneğine tıklayın ve Patchy artık ailenizde. Ama unutmayın ki o artık normal bir simmiş gibi davranacaktır. Artık bir korkuluk değil.
  4. Daha sonrasında ise bebek yapmayı deneyebilirsiniz. Fakat küçük hasır adamlar yapma hayalleriniz varsa şimdiden söyleyeyim maalesef bebek normal bir insan olacaktır.

BAHÇECILIK VE TOHUMLAR

Patchy’ye ”Ask for Gardening Tips” diyerek her 12 saatte bir bahçecilik tavsiyyesi alabilirsiniz. Bu olay siminize büyük bir deneyim katar.

Eğer çiçek ve bitki koleksiyonunuzu hemen tamamlamak istiyorsanız ”Check Pockets for Seeds” seçeneğine tıklayabilirsiniz.

Hepinize İyi Eğlenceler Ve Mutlu Simlemeler! ?

Bir Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir