The Sims 4 Seasons ile Oyuna Birden Fazla Ölüm Çeşidi Eklenecek

Kısa bir süre sonra The Sims 4’e eklenecek olan Mevsimler paketi üzerine sorulan sorular sayesinde elimize bir bilgi daha geçti: Seasons paketi, oyuna birden fazla ölüm çeşidi daha ekleyecek.

The Sims 4 Ekibinden SimGuruEmory, Twitter üzerinden sorulan “yeni ölüm çeşitleri olacak mı?” sorusuna şöyle cevap verdi:

Evet. Bunlardan biri, (soğuktan) donmak.

Bu da demek oluyor ki Sim’ler, bu paketle birlikte “donarak ölüm” riski taşıyacak.

Diğer ölüm çeşidi ne mi?
Öncelikle paketin resmi tanıtım filmine geri dönelim… Tanıtım filminde oluşan yıldırım, bir Sim’in bedenini elektrikle dolduruyordu:

The Sims 4 Seasons Multiple Death Types Birden Fazla Ölüm Çeşidi

Fakat ölmüyordu ve ölmediği gibi bedenindeki elektriği gerisin geri yukarı yolluyordu:

The Sims 4 Seasons Multiple Death Types Birden Fazla Ölüm Çeşidi

Erhm… ? Bu bağışıklığın kaynağı nedir (iksir?), bilinmez ama aşağıdaki “tweet”ten anlaşılan o ki Sim’ler, düşen yıldırımlar yüzünden ölme riskine de sahip olacak… ? “Tweet”te SimGuruEmory, “yıldırımın Sim’i öldürüp öldüremeyeceğini” soran oyuncuya şu tatta bir cevap veriyor:

Düşen yıldırımların Sim’leri öldürüp öldüremeyeceğini mi soruyorsun? Eğer öldüremeseydi can sıkıcı olurdu. =)

Uzun lafın kısası; doğrudan “ölüm başlığı” vermemiş olsalar da Seasons paketiyle birlikte, oyuna birden fazla ölüm çeşidi daha ekleneceği aşikâr…

11 Yorum

  1. Birden fazla yazınca en fazla iki geldi aklıma. Ah Sims ekibi neden bu kadar kötüleştiniz?

  2. Yıldırım çarpma, donma zaten beklediğimiz ölüm çeşitleriydi.Bir de aşırı sıcaktan bunalıp ölme olsa güzel olurdu… Yani Woohoo’dan ölmek gibi bir durum söz konusuyken aşırı sıcaktan neden ölünmesin ki? -,-

  3. Yeni life state sorusuna sizin beklediğiniz gibi birşey eklemedik diye cevap vermişler.Yani muhtemelen plantsim iskelet tarzı birşey ekleyecekler.Ama kalıcı değil geçici bir değişim olacak.

  4. Donarak ölme yıldırım çarparak ölme 2 tane ölme çeşidi eklenicektir oyuna.

  5. Sims 4 seasons ile ilgili yeni bilgiler var simguru kate bu hafta bilgiler vericeğini söyledi. :)

    1. Selam, yeni harita gelmeyecek, kar derinliği büyük ihtimalle olmayacak ama SimGuru’lar kar durumunu değiştirmeye çalışacaklarını söylediler.

      1. Umarım kar derinliğini değiştirebilirler yoksa ne anlamı kalır ki kışın ? Yerleri beyazlatan modlar vardı zaten off ea off

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir