The Sims 4 Ödüllü Yılbaşı Çekilişi!

Hepinize merhabalar! 2018’e birkaç hafta kalmışken tatlı yılbaşı telaşınıza bizim de ufacık bir katkımız olsun istedik. Bu sebeple Facebook Sim Dünyası grubumuz üzerinden size, bir yılbaşı çekilişi/yarışması isteyip istemeyeceğinizi sorduk. Aldığımız olumlu cevaplarla birlikte takipçilerimizden Raşit Kahraman, bize sizlere hediye etmemiz için The Sims 4 kodu hediye etti. Kendisine nezaketi için çok teşekkür ederiz, umarız çekilişi hak eden kişi kazanır!

Gelelim çekilişin şartlarına…

Çekilişe katılıyor olabilmeniz için sitemizin Facebook sayfasını ve Instagram hesabını takip ediyor olup Facebook grubumuzda bulunuyor olmanız gerekiyor. Zaten çekilişin bir kısmını Sim Dünyası Facebook Grubu üzerinden ilerleteceğiz.

Peki ne yapacağız?

Çekilişin birçok etabı olacak ancak öncelikli olarak sizden “Yılbaşı” temasına uygun bir aile oluşturmanızı istiyoruz. Korsan olarak The Sims 4 oynayıp orijinalini kazanmak isteyen arkadaşlarımız çekilişe The Sims 4 aileleri ile katılabilir. Dilerseniz diğer The Sims (The Sims, The Sims 2, The Sims 3, The Sims Medieval) oyunlarıyla da çekilişe katılabilirsiniz. Ancak internette bulunan yılbaşı temalı görüntülerle çekilişe katılırsanız hem diskalifiye olup hem de grupta engellenirsiniz. Sizden orijinal fikirler ve sevimli aileler bekliyoruz! Dilediğiniz kadar Custom Content kullanabilir, istediğiniz tüm ek paketlerden faydalanabilirsiniz.

Eğer bilgisayarınızda The Sims serisinden hiçbir oyun yüklü değilse sizin de çekilişe katılabilmeniz için küçük birkaç seçenek var. Çekilişe temaya uygun fotoğraflarla katılan üyelerimizin ismi çekilişe tam 5 kez yazılacak. Eğer çekilişe katılamıyorsanız Instagram hesabımızı aktif olarak takip ederek hesaba “Çekilişe katılıyorum!” şeklinde özel mesaj yollayabilir ve 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Aynı şekilde Facebook sayfamızı aktif bir şekilde takip ediyorsanız sayfada paylaştığımız çekiliş duyurusunun altına “Çekilişe katılıyorum!” şeklinde bir yorum bırakarak 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Bir diğer seçenek de, bu haberin altına “Çekilişe katılıyorum!” şeklinde yorum bırakarak 1 çekiliş hakkı kazanmanız…

Dilerseniz yukarıdaki tüm yöntemlerle birlikte toplam 8 çekiliş hakkı kazanmanız mümkün!

Çekiliş bu Cumartesi, yani 09/12/2017‘de başlayacak! Bu gece, tam 00:00’da Facebook grubumuzda sizin için bir gönderi paylaşacağız ve gönderide belirtilen adımlarla çekilişe katılabileceksiniz. 

Çekilişe katılımlar 29/12/2017, 00:00‘da sona erecek. Gönderilerinizi bu zamana kadar paylaşmış olmanız gerekiyor. Hediyemiz ise 31/12/2017‘de sahibine kavuşmuş olacak ve aramızdan birisi yeni yıla girerken The Sims 4 sahibi olacak!

Sorularınız varsa ister yorumlarda, ister Facebook grubumuzda bizimle paylaşabilirsiniz!

29/12/2017’ye kadar hepinize bol şans!

Sim Dünyası Facebook Grubu için —> tıklayın!

Sim Dünyası Facebook Sayfası için —> tıklayın!

Sim Dünyası Instagram Profili için —> tıklayın!

19 Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir