The Sims 4: My First Pet Stuff İnceleme

Herkese merhabalar! Biliyorsunuz ki, birçoğumuzun gereksiz bulduğu, “EA ne yapıyor?” diye sorgulamamıza sebep olan çok değerli paketimiz “My First Pet” birkaç saat önce çıktı. Açıkçası ben pek umutlu olmamakla birlikte, belki Cats and Dogs’un eksikleri tamamlanır ve dolu dolu bir “Pets” deneyimi yaşarız diye düşünüyordum ki- paketi indirdim. İndirdim ve gelen içerikleri görür görmez hayal kırıklığına uğradım. Paketi şu şekilde özetleyebilirim: gereksiz içerik. Pakette birkaç eşya dışında can alıcı hiçbir şey yok (bana göre). Bu içerikleri küçük bir güncellemeyle bile alabilirdik. Ama işte EA ve mükemmel satış politikası sağ olsun, cebimizden para çıkmadan asla rahat etmeyecekler. Her neyse, konuşmanın çoğunu burada yapmış bulundum, sizi yazımın devamına alayım birlikte paketi inceleyelim.

Öncelikle oyuna 3 hazır oda eklenmiş. Temaları: kedi, köpek ve hamster.

Paketle oyunumuza dahil olan eşyalar ise şu şekilde:

Poster, ayna, çıkartma haricinde konumlandırabileceğimiz eşyalar benim küçük bahçeme rahatlıkla sığdı. Çok fazla eşya yok. Birkaç lamba, bir oyuncak, koltuk, sandalye, sehpa vs. Bana göre bu paketteki eşyalar evinizdeki kediciklere yarayacak…

Gelelim fragmanda gördüğümüz minik evcil hayvanlarımıza… Öncelikle bir kafes, hafifletilmiş ismiyle yaşam alanı, satın almanız gerekiyor.

Evcil hayvanı sevebilir, yemeğini doldurabilir, yaşam alanını temizleyebilir, ismini değiştirebilir, onu izleyebilir ya da serbest bırakabilirsiniz. Tabi, bu evcil hayvanlarla iyi anlaşma zorunluluğunuz yok. Sizi sevmezlerse burnunuzu birazcık ısırabilirler.

Hamster yaşam alanları 4 farklı bütçeye göre ayrılmış ve her birinin içinde farklı isimden bir evcil hayvan sizi bekliyor. Ancak özellikler aynı diyebiliriz…

Evinizde eğer zaten evcil hayvanınız varsa yeni dostlarına karşı oldukça meraklı olabilirler.

Eğer hamsterı serbest bırakmaya karar verirseniz, Siminizin ilham almasına sebep olacak bir ruh hâli kazandıracağını bilmelisiniz. Ayrıca yaşam alanını doldurmak için tekrar 300 Simoleon ödemeniz gerekecektir.

CAS ekranındaki değişikler ise aşağıdaki gibi:

Kediler için tasarlanan arı kostümü dışında benim bayılıp bittiğim bir kıyafet olduğunu söyleyemem. Küçük bir paket ve beni büyük hayal kırıklığına uğrattı. Peki, sizin düşünceleriniz ne? Sizce “My First Pet” satın almaya değer bir paket mi?

4 Yorum

  1. Hanemde “toddler ve çocuk” Sim olmadığı için gösterememiş olsam da, onlar için de birkaç içerik geldiğini vurgulamakta fayda var. Ayrıca The Sims 4: My First Pet Stuff tasarlanırken önceki paketler için üretilmiş içeriklere küçük detaylar eklenmiş ve bize öyle sunulmuş. Yani ufacık değişiklikler haricinde çok az eşya bu paket için tasarlanmış diyebiliriz.

  2. Tepkileri yariya azaltmak için yakın bir zamanda güncelleme ile köpek kulübesi gelecek. Bakalım tahminim tatutacak mı?

  3. eğer öyle bişey olursa güzel olur ama şuanki durum tek kelimeyle rezalet.

  4. Sims 4 gereksiz bir güncelleme geldi
    Fix hataları düzeltmek için hiç bir yeni birşey yok

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir