The Sims 4 Laundry Stuff Satışa Sunuldu!

Birçoğumuzun merakla beklediği The Sims 4 Laundry Stuff, Origin üzerinden satışa sunuldu! Simlerimizin evine çamaşır yıkama özelliğini taşıyabileceğimiz bu paketle birlikte oyuna bir sürü saç modeli, kıyafet ve ev eşyası ekleniyor. Tabi ki oyunda göze çarpan ana tema “çamaşır yıkama/laundry” üzerine olduğundan çamaşır makineleri, kurutma makineleri, kirli sepetleri, leğenler ve ev aksesuarlar göz önünde. Oyuna; çamaşır makinelerinde geliştirme yapabileceğiniz birçok özellik ve yeni sosyal etkileşimler de eklendi. Aynı zamanda The Sims 3’de olmayan birkaç etkileyici özellikte var. Mesela çamaşır ve kurutma makinelerini üst üste yerleştirebiliyorsunuz. Ayrıca çamaşırlar temizliklerine ve kurutulmalarına göre derecelendirilebilir durumda. Bu sefer ki The Sims 4 paketi beni baya bir heyecanlandırdı açıkçası… Kısa zaman içinde olmasa da, satın alıp denemeye şans verebilirim bence. Paket hakkında sizin görüşleriniz neler?

 

Bu arada, Türkçe yama üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Sabrınız ve ilginiz için teşekkürler. En kısa zamanda yeni gelen paketler ve güncellemelerle yamanın son hâlini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yama hakkında güncellemeleri Facebook sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz!

 

İyi oyunlar!

12 Yorum

 1. Paketi merak ettim doğrusu.Satın alıp denemek istedim açıkçası.Ama yeni game pack için daha çok heyecanlıyım.Çünkü paketin ismi bile belli değil ve sadece ufacık bir görüntü yayınlandı.

 2. Bu paketteki eşyaların hepsi çok güzeller. Evde boş olan bir oda vardı onu çamaşır odası yaptım :D Oyuna gerçekçilik katması açısından güzel. İçindeki eşyaların hepsi kullanışlı şeyler ama ben en çok çamaşır ipini beğeendim :D Elbiseleri asınca suları şıpır şıpır damlıyor stres attırdı bana :D Türkçe yama’yı da heyecanla bekliyorum. Biliyorum çok sabırsız simmerlarız ama Türkçe oyuna başka bir hava katıyor daha eğlenceli oluyor. Emeklerinize sağlık. İnşallah en yakın zamanda tarih verebilirsiniz.

 3. Bu çamaşır makinesi zaten oyunda olması gerekiyor extra para ödettiriyor insanlara çok kazık bu paketlere boşuna para vermeyin.Sadece cats and dogs gibi büyük paketler parayla satılmalı diğerleri güncellemeyle oyuna ücretsiz eklenmeli.

  1. Aynen.Sims 4 ilk çıktığında çok eksik bir oyundu zaten.Toddler yoktu toddlerı bırak havuz bile yoktu be sims 1 de bile havuz vardı ana oyununda.Ama yinede böyle güzel eşyalar,kıyafetler çıkarmaları güzel.

 4. Güzel paket falan da ya çamaşır makinelerinin grafikleri bir tek bana mı çok yapmacık ve kötü geldi? Bir an önce CC versiyonlarının çıkmasını bekliyorum açıkçası.

  1. kesinlikle katılıyorum ve boşuna satın almayın bence.Fitness stufftaki o ışık bile cc olarak vardı daha önceden.Ve bence cc’ciler kesinlikle stuff packlerden daha iyi iş çıkarıyorlar.Gelen eşyalara baktım bi de cclerime baktım cclerimi kullandım.hatta o bowling stufftaki koltuk bile cc den çalınmış resmen ve cc versiyonu daha güzel.Kirli çamaşırlarınızı felan atıyorsunuz da bence buna harcayacağınız parayı gelecek gamepack e harcayabilirsiniz.Gamepack için çok heyecanlıyım azcık bir world adventures havası aldım.

  2. aynen kardeşim bende senelerdir oyunu oynayan erkeklerdenim grafik açısından tek biz mi şikayetçiyiz acaba birde bana mailden mesaj atabilirmisin rica etsem

 5. Açıkçası EA Games para yapma makineleri olan eşya paketlerini abarttı. Çok az eşya sunup çok para istiyorlar.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir