The Sims 4 için Yeni Güncelleme!

Herkese merhaba, bugün The Sims ekibi Parenthood oyun paketine hazırlık amacıyla getirilen yamadan sonra oyunda ortaya çıkan birkaç ciddi sorundan dolayı oyunculara Origin üzerinden indirebilecekleri yeni bir yama sundu.

Bildiğiniz üzere son yamada oyundan düzgün çalışmadığı gerekçesiyle otomatik kaydetme opsiyonu kaldırılmıştı ve kaydetme yükleme ekranı için yeni ve daha anlaşılabilir bir arayüz geliştirilmişti.

Ancak  birçok oyuncu bu yeni  arayüzüne girdiklerine bulanık aile portreleriyle karşılaştılar bunu üzerine The Sims ekibi bu hatayı düzeltmek için kolları sıvamış olmalı ki artık kaydetme ekranlarımız bulanık değil  -ve merak etmeyin gözünüzde bir şey yok  =)

resim

  • Ayrıca yeni oyun paketi olan “Parenthood” oyun paketini edinmemiş olmanıza rağmen radyoların       -kapalı olsa- bile gürültülü müzik çaldığını  iddia eden bir animasyon hatası giderildi.
  • Son yamada getirilen  ilişki paneli değişikliği oyuncular tarafından karışık ve uzun bulunduğundan dolayı kaldırıldı.
  • Ve son olarak uzaylıların kamufleleriyle ilgili olan bir hata giderildi.

Eğer oyununuz orijinal ise Origin’e girdiğiniz takdirde güncelleme otomatik olarak yapılacaktır. Eğer otomatik güncellemeyi kapattıysanız oyunun simgesine sağ tıklayarak güncellemeyi yapabilirsiniz.

Sıradaki güncellemede görüşmek üzere!

3 Yorum

  1. 1 aydan uzun süredir oyuna girmiyordum. Önce bu içerikle haberim oldu ve Parenthood için girdikten sonra hemen baktım: Yeni LOAD GAME / SAVE GAME / Restore Game sistemine bayıldım. ❤️ Ama en son güncellemeden sonra hile kullanırken birkaç hata yaşamaya başladım. Umarım kısa zamanda düzelir…

    1. Rubi Abla bende de aynısı oldu cooking ve fitness skillerini yükselten hile işe yaramıyor bende de.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir