The Sims 4 Get To Work: Yeni Fragman “Cop and Llama”

The Sims 4 Get To Work eklenti paketi için yeni bir video daha yayımladı: Polis ve Lama! Memur Cierra ve lamamız ile hiçbir suçlu paçayı kurtaramayacak!

Eklenecek dört meslek için yayımlanan oynanış videolarından sonra bunun gibi temalı, eğlenceli videolar yayımlanmıştı. Dördüncü temalı video olduğuna göre sonuncusu olabilir. Unutmayın, Get To Work Amerika için 31 Mart, Avrupa için 2 Nisan’da çıkıyor.

LLAma

10 Yorum

 1. birsey diyecegim Cities skylines’ın yapımcıları şimdide the sims’e rakip bir oyun yapacaklarmiş simscommunity.net’de görmüştüm. Paylasılmaya değer bence.

  1. Ben de rakip bir oyun isterim, bu tekellik biz oyuncular için pek yararlı değil. Ama bu rekabet bir PES ve FIFA gibi olmalı. Cities ve SimCity gibi olursa zateh tahtı sallanmakta olan The Sims 4’ün başına kötü şeyler gelebilir, mesela şu an SimCity’e ne olacak belli değil.

  2. Bir oyunun hatalarını alıp yamayarak oyun yapan bir oyun şirketine (ne kadar oyunu güzel olsa da) saygı göstermiyorum. Oyun çok güzel olabilir. Bir gün alıp oynarım da. Ancak sadece bununla kalır. The Sims in özentisini de yaparlarsa aynını yaparım.

   1. Aynen batu tamamen aynı fikirdeyim. Ama belki EA’in rakipleri olursa kendilerini rekabete kaptırıp daha iyi oyun yapacaklardır. Ama ne olursa olsun the sims den vazgeçmem!

   2. sen bir bak oyunda özentisini değil mi
    cities stylines tamamen Avrupa uyarlamasıdır büyük binalar + ulaşım+ büyük harita oynamadığın belli
    4 ram olsa direk onu oynarım ama 64 bit istiyor her zaman sims rakip oyun arıyordum ona doğruyor umarım en yakın zamanda çıkar. (not tam olarak çıkar paket işiyle fazla bulaşmasalar keşke.

 2. Iyi olur :) rakabet her zaman iyidir
  Ufak not dşüyorum
  ea ABD ve
  Citles Style Avrupa uyarmasıdır

 3. Batu’ya bu konuda katılmıyorum ben. Cities serisi bence hiçbir zaman SimCity’nin çakması olmadı. SimCity genellikle şehir kurma değil de kurduuğun şehri yönetme oyunu oldu bence. Yani şehrin altyapısını düzgün kurma, istekleri yerine getirme vs. şeklinde. Yani kısacası SimCity’de bir belediye başkanıyız. Ancak Cities serisinde öyle değil işin simülasyon boyutunu bir kenara bırakıyoruz ve genellikle altyapıya vs. önem vermeden şehir yaratıyoruz.
  Eğer Cities serisi The Sims benzeri bir oyun yaparsa çok başarılı olacaklarını düşünüyorum. Zaten oyunları başarılı olursa mecburen EA Games de daha düzgün The Sims oyunları yapmaya çalışacak ve rekabet artacaktır.

 4. simcity nin tek sıkıntısı haritanın küçüklüğü tam bişeyler yapmaya başladım diyorsun bi bakmışsın haritada yer kalmamış simcity4 böylemiydi -.-

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir