The Sims 4 Get To Work Minimum Sistem Gereksinimleri Açıklandı.

The Sims 4 Get To Work eklenti paketinin minimum sistem gereksinimleri açıklandı.Belirttiklerine göre, The Sims 4 ile beraber toplamda 12 gb yer kaplıyor , tek başına olarak baktığımız da 2 gb alan kaplıyor ve save dosyaları için fazladan 1 gb daha alan istiyor.

Ayrıca Windows işletim sisteminde minimum 2 gb ram isterken, Mac işletim sisteminde minimum 4 gb istiyor.Mac kullanıcıları için bu  biraz sıkıntı olabilir.Çünkü minimum ram isteği 4 gb.

Buna ek olarak PC ve Mac için ayrı satın almanıza gerek yok.Yani bir tane The Sims 4 Get To Work eklenti paketi var ve bilgisayarınız ister Mac işletim sistemine sahip olsun ister Windows, rahatlıkla yükleyebileceksiniz.Çünkü hatırlarsınız, The Sims 4’ün  ana oyunu, Windows ve Mac işletim sistemi için farklı zamanlarda çıktı.Ama tekrardan Mac için ödeme yapmanıza gerek yoktu.Bu ek pakette de aynı şey geçerli.

sims4blogpic1

İşte The Sims 4 Get To Work eklenti paketinin minimum sistem gereksinimleri;

Windows için;

İşletim sistemi: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8, or Windows 8.1 CPU: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ ya da dengi (Graphics Chipset  mimarisi ile kurulanlar için,  2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 ya da dengi gerektirir.)

Ram: En az 2 GB RAM

Depolama Alanı: En az 2 gb boş alan (The Sims 4 ile birlikte 12 gb) , Custom Content ve Kayıt edilen oyunlar için en az 1 gb boş alan daha.

Ekran Kartı: 128 mb video ram belleği , pixel shader 3 ile birlikte. Desteklenen ekran kartları NVIDIA GeForce 6600 ya da daha iyisi, ATI Radeon X1300 ya da daha iyisi, Intel GMA X4500 ya da daha iyisi

DIRECTX: DirectX 9.0c uyumlu

Ses KArtı: DirectX 9.0c uyumlu

Product Kodu aktive ederken internet gerekli.

Mac için;

İşletim Sistemi: Mac OS® X 10.7.5 (Lion) CPU: Intel Core 2 Duo 2.4GHz işlemci ya da daha iyisi

Ram: En az 4 gb ram

Depolama Alanı:  En az 2 gb boş alan (The Sims 4 ile birlikte 12 gb) Custom Content ve Kayıt edilen oyunlar için en az 1 gb boş alan daha.

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9600M GT, ATI Radeon HD 2600 Pro ya da daha iyisi.256 mb video ram belleği ya da daha iyisi

Product Kodu aktive ederken internet gerekli.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir