The Sims 4: Fitness Stuff Pack Geliyor

Oyuna eklenecek kaya tırmanışı tahtası ile Simler çok çabuk kilo verip aynı zamanda kas yapabilecekler. Aynı zamanda bu tahtada alıştırma yapan Simler, zamanla farklı tırmanış şekilleri kazanıp diğer Simlere karşı daha yüksek puanlar elde edebilecek. Eğer Simleriniz tırmanış tahtasını deneyemeyecek kadar sakarlarsa, onlar için oyuna yeni eklenen TV egzersizleri olduğunu söyleyebiliriz. İster yerel spor salonunda, ister evlerinde spor yapmaya devam edebilirler. Eğer yerel spor salonuna gidip rahatsız edilmek istemiyorsanız, yeni kulaklıkları deneyerek müzikle istenmeyen misafirleri uzak tutabilirsiniz. Bu çok yönlü kulaklıklar sizinle istediğiniz yere gelirken çevrenizdeki Simleri rahatsız etmez.

Peki, yorgun argın eve döndükten sonra dinlenmek için ne yapacaksınız? Bunun için de endişelenmenize gerek yok. Çünkü egzersiz sonrası, içinde banyo eşyalarının da bulunduğu birkaç tasarımla evinizi süsleyebileceksiniz. Tabi, spor salonunda giydiğinizde rakiplerinizin kıskançlıktan delireceği yeni tasarım şık kıyafetlerin olduğunu da söylemekte fayda var. 

The Sims 4 Fitness Stuff Pack, rejimleri için yeni egzersizler arayan ya da daha sağlıklı görünmek isteyen Simler için bol seçenekle birlikte satışa çıktı. Paketi buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

9 Yorum

 1. Yüz Yılın en büyük çalışması. Tebrikler EA böyle gerekli paketler yapmaya devam et..

 2. The Sims 5 umarım güzel bir oyun olur.
  4-5 yılda bir kendini yenileyen oyun
  2019-2020 yılında çıkar helhalde

 3. Fitness sistemi, oyunun en başından beri var olan bir sistem ve bu açıdan bakılırsa Bovling paketi bile bundan daha iyi sayılacak (ki Bovling’in en güzel yanı, CAS ürünleriydi benim için).

  Daha ilgi çekici içerikler hazırlanmalı, Stuff paketler için; son 2 pakettir hayal kırıklığına uğruyorum. Önceki mini paketler harika içeriklere sahipti bence. ?

  1. Son paketlerin hayal kırıklığı olduğuna katılıyorum -her ne kadar oynamayıp yakından takip etmiyor olsam da-… Fitness ile gelecek eşyaların ayrı bir paket yerine Bowling Night ile birleştirilmesi çok daha iyi olabilirdi. Oyuncuların istediği içeriklerle birlikte, göz doldurabilecek “stuff” paketleri en kısa zamanda tasarlanıp sunulmaya başlanır umarım.

 4. Çok saçma ve gereksiz paketler var ve çıkmaya devam ediyorlar. Tebrikler EA senden nefret ediyorum ve bu nefretim her geçen gün artıyor ☹️

 5. Bence Eşya paketleri yerine daha kaliteli paketler çıkarabilirler örnek veriyorum Mevsimler Yağmur kar kış sonbahar sonra Okul Üniversite paketi ve City livingde olan Yükleme ekranın kaldırılması evet gerçekten çok çabalasalar kaldırabilirler buna eminim ama uğraşmak istemiyorlar ayrıca bağzı bug sorunları var onlarıda halletmeleri lazım gereksiz şeyler çıkaracaklarsa hiç çıkarmasınlar daha iyi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir