The Sims 4: First Snow Mod (Kar Modu)

Hepinize merhabalar! Son zamanlarda The Sims 4 için hazırlanmış modlar nedense çok fazla ilgi çekmeye başladı. Ben de, sizden gelen yorumları değerlendirerek birkaç mod denedim. Bunlardan birisi de “First Snow” modu. Bu mod sayesinde kasabanıza harika bir kış görünümü verebiliyorsunuz. Tabi, Simleriniz bu kıştan etkilenmiyor (üşümüyorlar, kar topu oynayamıyorlar). Ama Sims’i biraz da görsellik için oynuyorsanız bu mod ilginizi çekebilir. Ayrıca bu modun güzel yanı, hem ana kasabalara, hem de sonradan eklenen kasabalara özel içeriklerinin indirilebilir olması ve bir kez indirdikten sonra modu güncellemenize gerek kalmıyor. Ben oyunuma indirdim, kasabada biraz dolaştım ve sizin için birkaç ekran görüntüsü aldım. Oyuna bu modla herhangi bir etkileşim gelmediği için sizinle yalnızca görüntüleri paylaşıyorum…

First Snow Mod —> İndirmek için tıklayın!

Yönlendirildiğiniz sayfada, videonun hemen altında dil seçenekleri göreceksiniz. Oradan İngilizce’yi seçtikten sonra aşağıya inin. Yukarıda gördüğünüz gibi her eklenti paketine uygun dosyalar göreceksiniz. Ana oyuna sahipseniz en başta işaretlediğim dosyayı indirmeniz gerekiyor. Ek paketlere sahipseniz de diğer kasabaları indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı klasörden çıkarttıktan sonra “Mods” klasörünüzün içine atmanız gerekiyor.

Eğer bu modu oyununuzda denerseniz Facebook grubumuzda benimle paylaşmayı unutmayın! Hepinize iyi oyunlar!

4 Yorum

  1. Daha çok bunun gibi modlar paylaşırsanız çok mutlu olurum iyi günler :) ♥

  2. Açıkçası oyunun orjinal görüntüsünü değiştirdiği için çok beğenmedim.Oynanışta getirmediği için çok ilgimi çekmedi.Seasons eklenti paketi çıkarsa hem görüntü açısından hemde oynanış açısından çok güzel şeyler geleceğini düşünüyorum.

  3. Belki Forgotten Hollowun karanlık görüntüsünü bozar diye koymamışlardır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir