The Sims 4 – Family Vets Challenge

Herkese merhabalar! Hazır The Sims 4: Cats and Dogs paketi satışa sunulmuşken sizinle yeni birkaç meydan okuma paylaşmak istedim.  Bu meydan okumaların ortak teması tabi ki evcil hayvanlarımız olacak. Şimdilik elimde 4 meydan okuma var. Ana menünün The Sims 4 sekmesinden “Meydan Okumalar” başlığını seçebilir ve oradan yeni içerikleri takip edebilirsiniz. Hazırsanız ilk meydan okumamız “Family Vets Challenge” ile başlayalım.

Meydan okumamızın küçük bir öyküsü var. Evlatlık edindiği bir çocuğu olan bekar bir Sim olarak oyuna başlıyorsunuz. Profesyonel bir yazarsınız ancak ekstra kazancınızla Brindleton Bay’in küçük bir kısmında veterinerlik kliniği açıyorsunuz. Evlatlık çocuğunuz evde bir köpekle birlikte, en büyük hedefi veteriner olmak olarak büyüyor. Ancak çocuğunuz “genç” bir Sim olduğunda dizayn etmekte olduğunuz kliniğin inşaatı bitiyor ve onunla birlikte işletmeye başlıyorsunuz.  Bu klinik sizden çocuğunuza, nesiller boyu bir gelenek olarak kalıyor.

Başlarken:

  • Herhangi bir yaşta ve cinsiyette 1 Sim,
  • İstediğiniz yaşam isteği ve özelliklere sahip olmanız gerekir.

Meslekler:

  • Klinikte işinize başlamadan önce 10. seviye bir yazar olmanız gerekir.

Ev:

  • Çocuk evlat edindiğiniz sıralarda bir de köpek sahiplenmelisiniz,
  • Yalnızca bir çocuk evlat edinebilirsiniz,
  • Toddler’ınızı hemen büyütebilirsiniz (isteğe bağlı),
  • Çocuk Siminizi yalnızca ders notları “A” ise büyütebilirsiniz,
  • Her nesil yalnızca bir Sim evlat edinmek zorundadır,
  • Her nesil evlat edindiği sıralarda bir de yavru köpek sahiplenmelidir.

“freerealestate” hilesi dışında hiçbir hileyi kullanamazsınız.

freeRealEstate onArazileri ücretsiz satın almanıza yarayan hiledir. Sim’in mevcut bütçesi yetmese bile istediği araziye ücretsiz taşınır.

Bu meydan okumayı başarılı bir şekilde 10 nesil boyunca devam ettirebilirseniz oyun sırasında aldığınız ekran görüntülerini bizimle paylaşmayı unutmayın! İster Facebook grubumuzda, ister Soru Cevap bölümümüzde başa tutturulan aylık başlıkta Simlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Aklınıza bir şey takılırsa yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

Sim Dünyası Facebook Grubu için BURAYA tıklayın!

Sim Dünyası Soru Cevap için BURAYA tıklayın!


Bu haberi hazırlarken kullandığım ekran görüntüleriyle benim için uğraşan Batıkan’a çok teşekkürler! Eğer bilmiyorsanız BURAYA tıklayarak Batıkan’ın The Sims Resource profilini ziyaret edebilir, harika tasarımlarını indirip ona destek olabilirsiniz!

Hepinize iyi oyunlar!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir