The Sims 4: Eco Living Oylaması Açıklandı

The Sims 4 Eco Living’e eklenecek oynanış özellikleri konusunda kısa bir süre önce anket yapılmıştı. Özellikler arasında Laundry (çamaşırhane), Off The Grid (şebekeden bağımsız), Food Preserves (yiyecek muhafaza etme), Carbon Consicious (karbon döngüsü) gibi seçenekler vardı. Her ne kadar anket bitmiş olsa da, bu seçeneklerin özelliklerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz. Seçenekleri incelediğimde hepsinin harika özellikler taşıdığını ve EA’nın bunların hepsini tek bir paket halinde bize sunmasının ne kadar da harika olacağını düşündüm. Bugün de anketin kazananı açıklanınca bütün içerikleri Eco Living’te oynama hayalim suya düştü diyebiliriz. Çünkü yalnızca bir tane kazanan var…

Eco Living Eşya Paketi’nde oyuna eklenecek olan özellik; “Laundry” yani “Çamaşırhane”. EA; çamaşır makinesi, kurutma makinesi, çamaşır ipi, çamaşır sepeti gibi pakete hakim olacak eşyaların tasarımları üzerinde en kısa zamanda çalışılmaya başlayarak bize yeni anketler sunacak. Aynı zamanda paketin ikonunu 6 Eylül’de, başlığını ise 13 Eylül’de oylarımızla biz belirleyeceğiz. 

Eco Living anketleri tamamlanıp paket satışa sunulana kadar hepinize iyi oyunlar!

4 Yorum

  1. Bunların hepsi Sims 5 olacak
    Sims 4 İstediği yarım yarım paket çıkartsın 2019 önce Sims 4 bakmayacağım.

  2. Çamaşır olayı gizemli olsada ben şebekeden bağımsız isterdim. Oylamaya da yetişemediğim için malesef oy kullanamadım bu konuda. Keşke şebekeden bağımsız şeçilseydi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir