The Sims 4 Eco Living ile Oyuna Eklenecek Eşyaların Listesi Açıklandı

Birçoğunuzun bildiği gibi gelecek eşya paketlerinin içeriklerini verdiğimiz oylarla biz belirleyebiliyoruz. The Sims ekibinin attığı en güzel adımlardan biri de bu olsa gerek… Oyun çıkmadan önce tasarlanan kıyafet, ayakkabı ya da ev eşyaları bize sunuluyor ve en çok oy alan tasarımlar oyuna eklenerek ilerleniliyor. Önceki haberimizde The Sims 4 Eco Living için seçilen eşyaların bir listesini görmüştünüz. (Henüz bakmadıysanız buradan haberi görüntüleyebilirsiniz.) Dün de eşya paketi için seçilen -aşağıda gördüğünüz- 17 kıyafet tasarımı yayınlandı. 

Bu CAS eşyalarının yanı sıra, oyuna 3 yeni saç modelinin de ekleneceği ve Sim formunda oluşturulan modelin üstündeki elbise, bot ve çorapların da pakete dahil olacağı açıklandı. Bir sonraki oylama ise 23 Haziran’da olacak! Oylamanın içeriği ise “oyun içi özellikler”. Aşağıda gördüğünüz liste, oylamada bize sunulması muhtemel özelliklerin genel bir taslağı olarak yayınlandı. Görüntüde yazılı olan özellikler, ekip tarafından düzenlenip tekrar bize sunulana kadar elimizdeki bilgilerle yetinmemiz gerekecek gibi gözüküyor…

Yukarıdaki listeye baktığımda benim ilgimi çeken ve oyunda olmasını isteyeceğim özellikler/eşyalar genel olarak şunlar oldu; clothesline/wash tub (çamaşır ipi ve çamaşır yıkamak için leğen), ironing (çamaşır ütüleme), repurposed bath tubs (küvetlerin çamaşır yıkamaya vs. uygun hale getirilmesi), laundry washer/dryer (çamaşır makinesi ve kurutma makinesi), bees/beekeeping (arılar ve arıcılık), gardening TV channel (bahçecilik TV kanalı), sewing machine (dikiş makinesi)… İlgimi çeken ve oyunda görmek isteyeceğim çok fazla özellik var. Bu yüzden saymayı bırakıyor ve listenin son halini görüp oy verebileceğimiz 23 Haziran’ı beklemeye başlıyorum.

Umarım The Sims ekibi bizi hayal kırıklığına uğratmaz…

4 Yorum

  1. The Sims 4’ün hemen her kıyafeti ve objesi muhteşem bence. CC ihtiyacı duymuyor insan. ❤️? O yüzden bunları da çok beğendim.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir