The Sims 4 Eco Living Eşya Oylaması!

Maxis geçen aylarda duyurduğu yeni proje ile geliştirmekte oldukları eşya paketini oyuncuların oylarına bırakmış ve oyuncular tarafından Eco Living eşya paketi en çok oyu alarak birinci seçilmişti. Tema seçiminden sonra da şimdi sırada yeni paketin eşyalarının oylanması var.

Bu kez eşyaları oylayacağımızdan önümüzde seçmemiz gereken çok daha fazla seçenek var. Yapımcıların sanat görselleriyle birlikte oylamaya sunduğu bu eşyaları numaralandırma yoluyla oylayabilirsiniz. Ancak 68 eşyadan yalnızca 28 seçim yapmanız gerekiyor. Ardından önünüze sunulacak kıyafetlerden seçim yapmalısınız.

Oylama ekranına gitmek için bu linke tıklayabilir ve arzu ettiğiniz eşyaları oyalayabilirsiniz. Ayrıca yapmış oldğunuz seçimleri bizimle paylaşmayı unutmayın!

4 Yorum

  1. Bence saçma sapan paketler çıkartıyorlar gerçekten sıkmaya başladı artık şurda pets,island paradise açık dünya tarzı şeyler gelse ne güzel olurdu bu arada türkçe yama ne zaman çıkacak acaba net bir bilgi verirmisiniz

  2. Eşya bakımından kötü ama kıyafet bakımından iyi olacakmış gibi görünüyo ama maxis asıl ihtiyaç olanları tamamlamalı önce mesala OPEN WORLD gibi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir