The Sims 4 City Living ve Bundle Pack 5 Çekilişi![AÇIKLANDI]

Çekiliş sonuçları için: http://www.simdunyasi.com/genel/the-sims-4-city-living-ve-bundle-pack-5-cekilis-sonuclari-aciklandi

Sim Dünyası Facebook grubunda olan arkadaşlar bilir, ara sıra The Sims 3’ten küçük eşya paketi çekilişleri yapıyorduk. Bir çekiliş daha yapalım ancak bu seferki daha kapsamlı ve daha büyük bir çekiliş olsun istedik. Sonuç olarak sizin için iki harika hediye hazırladık: The Sims 4 City Living ve The Sims 4 Bundle Pack 5!

Öncelikle aramızda, hangi iki paketi çekiliş yoluyla versek diye düşündük ve The Sims 4: City Living Eklenti Paketi ile The Sims 4: Bundle Pack 5’in en dolu paketler olduğuna kanaat getirdik. Bu doğrultuda da bu iki paket için çekiliş yapmaya karar verdik. Bilmeyenler için The Sims 4: Bundle Pack 5’in içinde The Sims 4: Parenthood Oyun Paketi, The Sims 4: Vintage Glamour ve The Sims 4: Bowling Night Eşya Paketleri bulunmakta.

Bu iki paket için kazananlarımızı da çekilişle belirleyeceğiz. Ancak çekiliş yalnızca sitede olmayacak, Instagram ve Facebook hesaplarımızdan da şansınızı artırabileceksiniz. Katılım için yapmanız gereken tek şey Facebook sayfamızı beğenmiş olup bu haberimize katıldığınıza dair bir yorum bırakmak. Ancak aşağıdaki adımları izleyerek diğer platformlardan da katılım yaparsanız çekilişte adınız iki kez ya da daha fazla yazılmış olur ve şansınız artar.

Şansınızı artırmak için:

1- Sim Dünyası Facebook sayfasını beğenip çekiliş ile ilgili gönderiyi paylaşmanız,

2- Sim Dünyası Facebook grubumuza katılarak paylaşımları takip etmeniz ve yorum yapıyor olmanız,

3- Sim Dünyası Instagram hesabımızı takip ediyor olmanız,

Yukarıdaki adımlardan herhangi birini ya da birkaçını zaten yaptıysanız yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Koşulları yerine getiren arkadaşların ismi çekilişte gerçekleştirdiği her bir koşul kadar yazılacak. 

Özetle, çekilişe katılıp şansınızı artırmak için yukarıdaki koşulları yerine getirmeli ve hangi adımları gerçekleştirdiğiniz, bu haberin yorumlarında bize bildirmeniz gerekiyor. Çekiliş öncesi herkesin yorumunu tek tek inceleyeceğimizi de unutmayın!

Çekiliş 14 Ağustos 2017 tarihinde sonlanacak ve kazanan iki arkadaş burada açıklanacak!

Hepinize bol şans!

Not: Çekilişi kazanan arkadaşların The Sims 4’e orijinal olarak sahip olduklarını kanıtlamaları gerekecek çünkü oyununuz orijinal değilse kodları kullanamıyorsunuz.

84 Yorum

  1. Çekilişe katılıyorum 1 ve 3’ü yaptım. Hayırlısı olur inşallah

  2. Hepsini yaptım Origin adım efexsd Instagram adım stranger_from_utopia Facebook adım da Efe Özçataloğlu

  3. Facebook sayfasını beğenip gönderiyi paylaştım. Aynı zamanda instagram sayfanızı da takip ediyorum. Orjinal sims 4’e sahibim ve bunu istiyorum?

  4. Facebook kullanmıyorum ama instagram sayfanızı takip ettim. Çekilişe katılıyorum. ^_^

  5. Aynen bende bekliyorum telefon elimde kaç saattir lütfen bir bilgilendirme yapın…

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir